Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennek mi értelme van? Miért...

Ennek mi értelme van? Miért hitetik el az emberrel, hogy megvan az állás?

Figyelt kérdés

Harmadik interjúmon hitették el velem, hogy gyakorlatilag enyém az állás és már csak néhány apróság van hátra. Értesítenek a továbbiakról legkésőbb péntekig, és pénteken jön is az email, hogy "köszönjük jelentkezésedet, de most nem rád esett a választásunk", majd a hirdetés újra fent van a profession oldalon. Miért?

Egy olyan munkakörröl beszélünk, amiben keveseknek van igazán erős tapasztalata, én egy vagyok ezek közül, ez a szakma kiöregedőben van, ha elmegyek egy tovább képzésre a kollégák 80%-a 50 plusszos.

Nincs ezzel gond, hogy nem engem választanak, de akkor ne éreztessék velem, hogy hú de jó vagyok és de kellek nekik.

Vagy mégis mit várnak tőlem?


2022. jan. 19. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Ezek egyszerűen ge.ik. Ennyi.
2022. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el megint interjúra
2022. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem mondták, hogy tied az állás, hanem hogy péntekig majd értesítenek, akkor még nem szabad előre inni a medve bőrére. Valakinek nem tetszettél a teamből, bár lehet, hogy valaki szimpatizált veled. De ilyenkor elég egy vétó.
2022. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy ember interjúztatott, a manager. Ő mondta ha bármi kérdésem van hívjam telefonon, felírta a számát, ezek és ezek lesznek a feladataid stb. Sőt azzal kezdte, hogy ez csak egy 20 perces formalitás, hogy azért lássuk egymást élőben is.

Lehet beesett egy jobb jelölt, tisztában vagyok vele, hogy jöhetet egy ismerős ismerőse akinek kellett az állás, aztán mégsem.

De akkor inkább tartsuk meg azt a 3 lépés távolságot, mert mint látjuk bármi lehet.

2022. jan. 19. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!