Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg feljelenthet emiatt a...

Tényleg feljelenthet emiatt a volt főnököm?

Figyelt kérdés

3 hónapja felmondtam próbaidő alatt, de ledolgoztam az utolsó hetemet, mert nem akartam cserben hagyni a kollégákat. Azóta elköltöztem, van új munkám amit nagyon szeretek. Felmondás után 2 nappal írtam alá minden papírt, a főnök ide adta a pénzt, és igaz nem békében de elváltak útjaink.

Héten hívott hogy bekéne mennem valamit aláírni. Kérdeztem hogy milyen papír maradt el, mennyire sürgős stb. Ő nem mondja el telefonba, menjek be és kész. Mondom én nem tudok azonnal ugrani. Erre visszahív ha hétfőn nem megyek be, akkor feljelent. Kérdeztem hogy mi okból tenné, mert nem csinálom azt amit ő mond, erre rámnyomta a telefont.

Tehet ilyet? Semmiről nem tájékoztatót amiről kérdeztem. Vagy ne idegeskedjek ezen?


2022. febr. 5. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem. Azért a helyedben elgondolkodnék ezek után hogy miket írtál alá pontosan, remélem elolvastad a papírokat.
2022. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, mindent elolvasok mielőtt aláírom
2022. febr. 5. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bolond, ne foglalkozz vele.
2022. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenthet. Hivatalos útja ilyenkor, hogy elküldi a papírt neked ajánlva, aláírod, aztán mehet vissza.
2022. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj egy e mailt, amiben kéred írja le az okát és hogy amint lehet,megoldod.

Bármi is az, legalább lesz nyoma,hogy te normálisan álltál hozzá.

2022. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

lehet valami papír elmaradt amivel őt tudják szívatni

menj be max és nézd meg mit is akar veled aláíratni


erről a feljelentgetős dolgokról meg annyit, ha tudsz valamit amiben sáros megemlítheted, hogy lehet neked is megérné elbeszélgetned egy ügyvéddel és úgy, hogy ezt elköszönés gyanánt és ott hagyni a p1cs4ba

2022. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintiszta provokáció. Ne menj be. Küldje ki a papírokat, vagy email-ben, és majd visszaküldöd.

PROVOKÁCIÓ!

2022. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz valamit alá annyit tehet, hogy ajánlva elküldi.
2022. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!