Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nincs állásom, iskolázatlan...

Nincs állásom, iskolázatlan vagyok, nem értek semmihez, feléltem tartalékaim, van maximum 2 hónapom és nem találok semmit?

Figyelt kérdés
Milesz most? Egyenesen hajléktalan szálló?
2022. febr. 7. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Hajléktalan szálló, vagy találsz magadnak egy bolondot aki eltart. Esetleg elmész valahová árufeltöltőnek.
2022. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem betanított munka, vagy közmunka biztos van valahol, amit el tudsz vállalni.
2022. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
24/f és nem találok semmit. Proffession-n csináltam már önéletrajzot, beadogattam ahova alkalmas lehetnék de semmi.
2022. febr. 7. 15:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
iRÁNY egy munkaerőkölcsönző cég! Már holnaptól dolgozhatsz...
2022. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 miez hol van mit kell csinálni?
2022. febr. 7. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Dehát rengeteg meló van, bolti eladót pénztárost keresnek bőven. Keress gyorsan egyet és mellé tanulj valamit hogy ne kerülj újra ebbe a helyzetbe, ha tandíjra nincs pénzed akkor online tutorialozz, de valami legyen már...
2022. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

HÁt elég szomorú, ha állítólag keresel munkát, de még ezeket sem ismered...


Randstad

Manpower

adecco

Trenkwalder


Ezek a legnagyobbak...


De itt egy bővebb lista:


[link]

2022. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki Dániába farmra, félmillió nettóért, ingyenes szállással


(AndreasArgo)

2022. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
De gondolom szidod Orbánt ezerrel, hogy nem ülhetsz irodában, havi nettó 300-400 ezres fizetésért. Mit gondolsz mire (lett volna) való a tanulás? Orbán mondta neked, hogy ne tanulj talán? Ha idegen nyelvet sem beszélsz, akkor külföldön sem fognak repdesni az örömtől, ha hozzájuk mész. Nyugaton van már elég migráns, akik nem beszélik a nyelvet, nem kell még több.
2022. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként bolti eladói végzettség nélkül bolti eladó sem lehetsz az új törvény szerint(nagyon helyes, hogy meghozták).
2022. febr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!