Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan jutok ki német országba...

Hogyan jutok ki német országba dolgozni? ti hogy kezdtétek el?

Figyelt kérdés

szakmunkás vagyok (építkezéssel foglalkozom) és szeretnék kijutni külföldre dolgozni szerencsét próbálni, mert itthon gürcölök alamizsnáért szinte úgy érzem.

nem tudom mikor fogok tudni elköltözni a szüleimtől, már rég új életet kellene kezdenem, de ezzel a fizetéssel elég soká tartana.

igen tudom, hogy addig jó míg otthon élek, de szeretnék új életet kezdeni.

ezért határoztam el, hogy külföldön kezdenék el dolgozni,hogy egy kicsit jobb lenne az anyagi helyzetem.

ti hogy kezdtetek el külföldön dolgozni?

személyes tapasztalatokra is nyitott vagyok.

nem kiköltözni akarok oda hanem csak ott vállalni munkát.

válaszokat előre is köszönöm.

25/f



2022. febr. 7. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És ingázol majd minden nap haza ha nem akarsz oda költözni vagy hogy képzeled el hogy Németországban dolgozol életvitelszerűen es nem költözöl oda?


A legfontosabb amiről semmit nem írsz, hogy milyen szinten beszéled a nyelvet.


Ha tudsz legalább alap szinten németül

Akkor keresel egy megbízható közvetítőt aki talál olyan munkát ami neked tetszik.

De alap szintel nem keresel majd sokat, alig marad majd valami. Ha pedig gyakran akarsz hazalátogatni akkor még kevesebb.

2022. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az építőiparban te alamizsnáért gürcölsz, akkor eléggé elvarázsolt elképzeléseid vannak az életről...
2022. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 grafno ***** válasza:
Jelentkezel egy német munkahidetesre amit a Google feldob. Elküldesz egy önéletrajzot és várod hogy hívjanak. Nekem volt kapcsolatom. Mondta hogy van hely ha akarok menjek.
2022. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz kint élni akkor ingáznod kell minden hétvégén ami azt jelenti, hogy a hétvégédből egy teljes nap kb csak az utazásodra fog el menni. Munkaközvetítő pedig jól le fog húzni plusz a béredből le vonják a lakhatást ami kb 400 Euro úgy, hogy legalább 3 emberrel nyomorogsz egy szobában akiket nem is fogsz ismerni. A kezdő fizu meg majd ilyen 1400 euró körülre jön ki próbaidőn. Szóval ismeretségből sokkal jobb ki jönni, mint munkaközvetítőn keresztül.


Valahogy kb így néz ki.

2022. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyit kapsz most? Olvastam itt az oldalon, h a napi 20-25k siman megvan az epitoiparban
2022. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!