Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is megbèlyegző,ha...

Szerintetek is megbèlyegző,ha valaki rehabilitációs munkahelyen dolgozik?

Figyelt kérdés
2019 óta dolgozok ilyen helyen,ès több betegsèg miatt vagyok leszázalèkolva.Közöttük szerepel a pszihiátriai betegsèg is.Sajnos normál munkahelyre nem tudok beilleszkedni,de itt jól èrzem magam.A családtagjaim azt mondták fogadjam el.Azt is el kell fogadni,ha valaki szemüveges vagy diètázni kell.

2022. febr. 7. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a családtagjaidnak.

Az sokkal inkább megbélyegző lenne, ha évek óta munkanélküli lennél. Ja, és a pszichiátriai állapotodnak szinte bizonyosan rosszat tenne a tétlenség, a feleslegesség érzése.

2022. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az!

Soha senkit sem szabad elítélni azért, amiért dolgozik és pénzt keres. Anyósom és egyik barátnőm édesanyja még bőven nyugdíj előtt állnak, mindketten le vannak százalékolva, de mindketten tudnának dolgozni még, ezt ők maguk mondták nekem.

Ehelyett viszont egész nap otthon tespednek, agyalnak, kombinálnak. Légy csak nagyon büszke magadra, hogy te nem hagyod, hogy a betegséged befolyásoljon!

2022. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Szerintem meg tiszteletre méltó, ki tudja lehet egyszer én is ilyen helyen kötök ki, nélküled nem lenne, ki ott lenne velem rehab alatt, aki figyel rám, mikor senki más, törődik velem, hölgy egyek, kelek fel és járjak, respekt neked érte.
2022. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Miss Endzsi ***** válasza:
85%
*Hogy
2022. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt igyekszem fejleszteni magam.Járok a cègen belül segítő beszèlgetèsre,ès rendszeresen olvasok,ès követem a napi esemènyeket.Próbálkozom nyelvtanulással de csak egyedül. A munkahelyemen elismerik a munkámat,ès nem szeretek kimászni semmiből.
2022. febr. 7. 21:39
 6/16 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Jó vagy, így tovább, ilyen emberekre van szükség a segítő szférákban.
2022. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Már csak meg kéne fizetni őket, hogy ilyenek maradjanak.
2022. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólásokat!Köszönöm az empatikus hozzáállást.
2022. febr. 7. 21:50
 9/16 anonim válasza:
100%

Röviden: a munka nem szégyen!

Általában a bérezés ilyen helyeken... Na, az szégyen! De ezért a főnök érezze rosszul magát. Te pedig légy büszke, hogy dolgozol, "hasznos tagja vagy a társadalomnak".

2022. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, fő, hogy dolgozik a munka alapú társadalomban.
2022. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!