Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Találhatok-e 40 évesen leszáza...

Találhatok-e 40 évesen leszázalékoltként normális munkát( többit lenn)?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok rokkant mentális betegseg miatt kb 2 éve dolgozok de csak rehabilitációs munkakörben alkalmaznak de fiatal vagyok csak érettségim van de szeretnék normalisan fizető munkát végezni de ellehetetlenített állapotban vagyok hiaba elek teljes életet semmiben nem akadályoz a betegségem egy szem gyógyszerrel teljesen tunet es panasz mentes vagyok sokat gondolkodok h tanuljak e meg vagy vállalkoztak de penzem nincs részmunkaidőben 4-6-7 orat dolgozhatok napi szinten bár most is 12-t nyomok es nem vág haza birnek tobbet is csak meg van kötve kezem en nem bánnám ha elveszik a járadékot csak teljes értékű ember legyek

2020. nov. 29. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, milyen munkát tudsz vállalni. Fizikai munkát nagy eséllyel tudsz találni.
2020. nov. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!