Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha legtöbben nem szeretik a...

Ha legtöbben nem szeretik a munkájukat akkor miért élnek még?

Figyelt kérdés

Elnézést lehet hogy egy kicsit undorítóan írok, fogalmazom meg a kérdésem. Lehet, hogy kicsit furcsa a kérdésem.

De hogy lehet az, hogy a legtöbb ember nem szereti a munkáját, nem akar menni dolgozni egyik nap se, semmikor de mégse ég ki?

Nem tudom megfogalmazni finoman de hogyhogy ilyen kevés az öngyilkos ember?

Vagy csak rosszul látom a dolgokat? Diagnosztizálva lettem depresszióval, lehet ezért nehéz így átlátni ezt a dolgot? Hogy látja ezt egy átlagos ember?

17f



2022. febr. 8. 17:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, ha az életed múlna azon, hogy bemész dolgozni, akkor nem szeretheted semennyire, muszály lesz bemenni.
2022. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert nem életveszélyes a munka.😁
2022. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki nem szereti a munkáját, azért még elég gyenge érv amellett hogy megölje magát.
2022. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Gyerek vagy még, 10 év múlva érteni fogod, hogy dolgozni sajnos vagy nem sajnos muszáj, akkor is ha nem szereted az adott munkát. Jó esetben tudsz váltani, de az nem mindig egyszerű.
2022. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyulj meg hamar!
2022. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
De olyan sok stresszt okoz meg az élet elveszti értelmét, nem?
2022. febr. 8. 17:39
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a munkámat nem szeretem, attól még a munkán kívüli életemet igen.
2022. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem szereti a munkáját még lehet, párja, gyerekei, hobbija, akármicsoda amit szeret csinálni.
2022. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Humor Herold ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb embernek a munkán kívül van élete,vannak jó történések,jó tevékenységek,hobbik,különféle kapcsolatok...ezekben a dolgokban örömét leli.És így nehéz egy olyan dolgot minden nap csinálni,amit nem igazán szeret,a munkát.Kínlódás csak sokaknak,muszáj tevékenység,kötelező...nem örömmel végzik legtöbben.De van motiválás,hogy letelik a munkaidő és mehet csinálhatja azt amit szeret,feldobja,örömét leli benne,boldog lesz tőle.Aztán megint eljön a következő nap,és megint munkába kell menni.

Nyilván akinek minden sz.r az életében az hamarabb elgondolkodik az öngyilkosságon.

2022. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hónapig bírtam olyan helyen dolgozni amit gyűlöltem..a végén egyiknap sírva viharzottam ki hogy én ide többet nem jövök..iszonyat depressziós voltam, és allandóan azon gondolkodtam mikor legyek öngyilkos..azóta nem dolgozom, és inkább éhen halnék ha vissza kellene mennem hasonló helyre..


Sokan szerintem megszokják, hogy az csak munka, ott vannak 8-10 órát aztán kiélvezik mikor nem dolgoznak

2022. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!