Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyed,...

Volt már olyan munkahelyed, ahol simán kijelenthetted volna, hogy kéred a kollégáid havi fizetését is, mert megcsináltad az ő munkájukat is helyettük?

Figyelt kérdés
Persze úgy, hogy ők közben b/sztak az egészre.

2021. jún. 30. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem, ha valahol nem erzem jol magam, onnan lepek.
2021. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, hogy hivatalosan a helyettesítési díj a fizetés fele - de csak akkor jár, ha már előtte egy hónapot ingyen helyettesítetted.

Ki van ez találva.

2021. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy ketten dolgoztunk egy gépnél, és a masik kolléga fele olyan tempóban dolgozott, mint a korábban ott lévő, aki felmondott, és akinek a helyére jött. Én meg elgondolkodtam, hogy akkor tulajdonképpen hányan is dolgozunk a gépnél? Másfelen? Akkor neki csak fele fizetés kellene, nem? Bonyolította még a számítást, hogy egy idő után minden második héten beteget jelentett. Majdnen egy évbe telt, mire rajöttek, hogy jobb inkább kirúgni.
2021. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1:könnyű írni, mint megtenni. Néztél már ki az ablakon? Jártál bó'tban? Azé' ez nem így működik...

2:köszi a tippet. Jó tudni.

3:Nem balázska vagyok, köszi szépen

4:reészvétem az élményért. Az jó lehetett, hogy csak 1 év kellett nekik hogy rájöjjenek, hogy ez nem lesz ez így jó...

2021. jún. 30. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom egyszer volt így, kollégájának balesete volt (önhibájából, tök egyedül, jó időjárási- és útviszonyok között balesetezett motorral), kb 2 hónapra esett ki emiatt munkából, a 2 megmaradt dolgozó kapta meg a fizuját, mert tényleg rengeteg többletmunkát nyertek ezzel.
2021. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Katona Dius ***** válasza:

Nálunk az a divat, hogy kolléga egész nap telefonál, facezik.

A munkát meg számon kérik rajtunk. Így meg kell csinálni. Megkapja a fizetést.

2021. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!