Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy fogadnád ha a raktári...

Hogy fogadnád ha a raktári munkahelyedre egy olyan targoncás rakodó menne, függetlenül a dolgozói létszámtól és a klikketől, aki nem barátkozós, nem beszél sokat és nincs is neki miről?

Figyelt kérdés
Küllemre is fiatal korához képest szegényes, csúnya és kissé magának való, csak dolgozik és elvan magában?
2022. febr. 8. 19:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk szinte az összes raktáros ilyen
2022. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
#10 nem de amely esetre most én gondoltam, amire nem emlékszem már hogy történt, egy lány volt például és kedves is, kissé hisztis de kedves. Namár most általában nem mondunk olyanokat másra ami nem igaz, amikor ismerkedni próbálunk. Csak hogy szemléltessem a helyzetet, nem szándékos sértegetés volt az sem, persze hogy nem vagyok az amit mondanak egyből de lehet hogy akkor bunkó voltam és szerintem lehet az az ember ha nem veszi észre.
2022. febr. 8. 19:49
 13/36 anonim ***** válasza:
76%

"...nem beszél sokat és nincs is neki miről"


Ha nem beszél sokat, akkor honnan lehet tudni, hogy nincs neki miről?

Én sem beszéltem a munkahelyemen soha magamról, mert nem ott akartam barátkozni.


"Küllemre is fiatal korához képest szegényes, csúnya..."

Ezt nem tudom értelmezni!

Egy fiatal targoncásnak hogy kellene megjelenni a munkahelyén?

Armani öltönyben, vagy mi a fene?

Az meg hogy csúnya, nem jellemhiba.


Nem is értem, hogy miért mozgatja a fantáziádat egy jelentéktelen alak, aki szerényen, csendben teszi a dolgát...melós ruhában!

2022. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
#13 kicsit nyitottabban gondolkodj és ne ennyire földhöz ragadtan.
2022. febr. 8. 19:52
 15/36 anonim ***** válasza:
78%

13-as vagyok és közben nagy nehezen kiderült, hogy magadról írsz!

Mi a francért nem lehet egyértelműen feltenni egy kérdést, nem rébuszokat fejteni, b+!

2022. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
69%

#14

Na megint egy zagyva pszichopata! Mentem, csá!

(13 voltam)

2022. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Mert a kérdés egyszerű. Mit szólnál egy ilyen emberhez? Ennyi az egész, nem nekem kell segítség. Azoknak szól akik raktárban dolgoznak és volt már ilyen helyzet vagy eltudja képzelni mit szólna ehhez. Semmi más nem számít, a bunkóság miatt tértünk csak ki.
2022. febr. 8. 19:56
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol vannak bunkók,ezt nem lehet elkerülni.Beléd meg főleg belekötnek,mert úgyse fogod lehordani őket a sárga földig.
2022. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Jó de akérdés cska az hogy mit szólnátok egy ilyen esethez, maradjunk a kérdésnél.
2022. febr. 8. 20:00
 20/36 anonim ***** válasza:
59%
Ahhoz képest, hogy iskoláskorod óta nem szeretsz embereket megbántani, most jó nagy paraszt voltál a 13-assal.:D
2022. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!