Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy fogadnád ha a raktári...

Hogy fogadnád ha a raktári munkahelyedre egy olyan targoncás rakodó menne, függetlenül a dolgozói létszámtól és a klikketől, aki nem barátkozós, nem beszél sokat és nincs is neki miről?

Figyelt kérdés
Küllemre is fiatal korához képest szegényes, csúnya és kissé magának való, csak dolgozik és elvan magában?
2022. febr. 8. 19:29
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
A kérdésnél maradjunk.
2022. febr. 8. 20:05
 22/36 anonim ***** válasza:
40%
Nincs ezzel gond,majd feloldódik pár hónap után.
2022. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék. Ha teszi a dolgát és engem nem hátráltat, akkor felőlem olyan amilyen.
2022. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
82%

Engem idegesít ha valakivel együtt kell dolgoznom és az meg kuka.

Mármint persze nem kell egész nap pofazni de azért frusztráló ha kettőt nem tud szólni az emberhez.

Pláne ha még bunkó is amikor nagy ritkán megszolal.

2022. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
#24 te például ilyen másokfelé nyitni probáló típus vagy? Barátságos barátkozós?
2022. febr. 9. 15:53
 26/36 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Kifejezetten introvertalt vagyok.

De ha 8 órát együtt töltünk a 24bol ki tudja hány hónapon éven keresztül akkor ne kussban dolgozzunk már el egymás mellett mert baromi unalmas.

Sokkal jobban telik a munka ha közben kellemesen el tudsz beszélgetni a másikkal, ne adj isten még viccelődni is lehet egymással.

Ez nem olyan mintha elmennél az orvoshoz. Nyilván ott nem viccelodsz mert miért akarnál barátkozni az orvossal? Elmesz, meggyogyit és viszontlátásra.

De a munkahely más. Ott töltöd az életed jó részét.

És elég keserű lesz az az élet ha savanyú vagy a munkahelyen.

Dolgoztam olyan helyen is ahol voltak kifejezetten bunkó egyedek, semlegesek meg jó fejek is.

Ha jó fejekkel voltam egy műszakban hipp hopp eltelt a műszak jó hangulatban.

Ha semlegesekkel akkor unalmas volt.

Ha bunkokkal meg pokol, alig vártam hogy vége legyen de természetesen nem telt az idő.

Szóval rohadtul nem mindegy milyenek a kollégaid.

2022. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk én eddig olyan helyeken dolgoztam ahol nem igazán van mód az ilyen szintű beszélgetésre munka közben, ahogy azt te vázoltad. Pláne ha targoncás munkakörről van szó.
2022. febr. 9. 16:56
 28/36 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván nem ismerem a te munkahelyedet.

De nekem is vannak a munkahelyemen olyan kollégák akikkel szoros kontaktban vagyok meg olyanok is akikkel nem.

De azért akikkel nem egymás mellett dolgozunk azokkal is váltunk pár szót az öltözőben, az ebédlőben, a folyosón hogy miujsag, hogy vagy stb.

Nem nagy cucc, de mégis kellemesebb légkört teremt.

Ha neked senki nem közvetlen munkatarsad akivel van lehetőség beszélgetni az szívás, de attól még megprobalhatsz néha elejteni egy ilyet, de kifejezetten bunkonak biztosan nem kell lenni

2022. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Ja persze nem is arra gondoltam, hogy egyáltalán semmit. Hanem mondjuk maximum az a "pár szó váltás" amit említettél is. Ha nem mesél magáról az illető semmit, csöndben dolgozgat és nem szeretne, hogyis mondjam, szerves része lenni a társaságnak, attól függetlenül, hogy milyen a felépítése.
2022. febr. 9. 17:09
 30/36 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy része a társaságnak és mondjuk elvonulsz mikor ők beszélgetnek akkor az nem biztos hogy célravezető. Mi nem bantjuk az ilyen visszahuzodo embereket de vannak helyek ahol igen.
2022. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!