Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy fogadnád ha a raktári...

Hogy fogadnád ha a raktári munkahelyedre egy olyan targoncás rakodó menne, függetlenül a dolgozói létszámtól és a klikketől, aki nem barátkozós, nem beszél sokat és nincs is neki miről?

Figyelt kérdés
Küllemre is fiatal korához képest szegényes, csúnya és kissé magának való, csak dolgozik és elvan magában?
2022. febr. 8. 19:29
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Akik bántanak azokat én is bántom, tehát legfeljebb elküldenek, ezzel nincs baj.
2022. febr. 9. 18:00
 32/36 anonim ***** válasza:
41%
De ha be is illeszkedhetsz akkor miért nem azt választod? Mert még a végén barátokat szereznel?
2022. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
#32 azért mert úgy nőttem fel, hogy egyedül voltam mindig. Így nincs miről mesélnem és beszélgetnem másokkal. Nemis igazán tudom hogy kell és nemis igazán vonz, mivel egyedül nőttem fel. Szinte az egyedüllét a természetes, nem tudok olyan nagyon jól kijönni másokkal csak ha felszínes a kapcsolat. Akármennyire is elképzelhetrtlen.
2022. febr. 9. 18:12
 34/36 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, kivéve a szegényes,állítólag csúnya se vagyok,nő vagyok,ilyen targoncázós munkát szeretnék,remélem találok mihamarabb.De irtózok az emberektől.
2022. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
úgyhogy jobb ha mindenki békén hagy,ha nem munkával kapcsolatban szól hozzám.
2022. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nagyon jól fogadnám.
2022. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!