Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát végeztek Otthonr...

Milyen munkát végeztek Otthonról, amihez nem kell külön képesítés (tehát érettségi elég) és mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
De derogál megtanulni valamit? Akár otthon az internetről? Elég megérős lenne az 1500 ft-os órabérből 5000est csinálni nem?
2022. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 nulláról egyedül programozóvá képezze magát valaki évek kérdése és eleve nem is fekszik mindenkinek. Meg tök egyedül megtanulni azért elég durva feladat. És jól láthatóan a kérdezőnek most kell bevétel. Szóval ez a derogál ez elég vicc.
2022. febr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam hogy legyen programozo :DD jzusom, érzékeny pontra tapintottam? Bármi más is lehet, egy grafikus is otthonról dolgozik például, van sok meló, és igen lehet hogy most is kell bevétel, de ez a semmihez nem értek dolog ez így nem annyira játszik, valamit valamiért...Beleraka z ember pár hónapot és utána mindjárt nem diákmelós fizuárt lesz home officeban, mellesleg egy programozótanfolyam 4 hónap és utána még ki is közvetítenek melóra, de nem értem miért pont ez lett kipécézve? Nem mondtam ilyet
2022. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Most elég sok ügyfélszolgálatos, vagy telefonos munka van, amit otthonról lehet végezni. De a legtöbb ilyen munka, ami home office, az ma az IT szakmában van. Esetleg valami adatrögzítői állás. Viszont febr.5-ig lehet jelentkezni felsőfokú okj-ra az egyetemeken, oda csak két erősebb eredmény kell az érettségiből, mellette diákmeló. A diákmelók irodai állások többsége otthonról végezhető. Most viszonylag sokan átállnak az otthoni munkavégzésre, a vírus erre rámutatott, hogy elég sok munka otthonról is elvégezhető.
2022. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!