Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova menjek dolgozni.? Nem...

Hova menjek dolgozni.? Nem értek semmihez kb. Recepcioskent konnyen elkaphatom a koronat, nem? Sok emberrel talalkoznek egesz nap.

Figyelt kérdés
49/N
2022. febr. 9. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Maradj otthon. Esetleg livejasmin, az online meló biztonságos.
2022. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 qkker1 ***** válasza:
79%
Mit pánikolsz? Feleségem koronás volt, mellette feküdtem minden este, a gyerekek egy lakásban voltak vele, és mégse kaptuk el.
2022. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szociális irodában dolgozom, az ügyfelek többsége nem akar oltást, betegen is jön és mégsem kaptam el (még, lekopogom) a Covidot. Az irodában 10-en vagyunk szoc munkások, ebből egy sem kapta el munkában a covidot. (Kettőnek volt, az egyik külföldi utazáskor kapta el a másik pedig az előtt, hogy nálunk kezdett el dolgozni). A férjem csapatában ahol 2020 tavasz óta otthonról dolgoznak már a csapat fele covidos volt.. Tehát szerintem ez nem mérvadó.
2022. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Mert más munkahelyen nem lehet elkapni?

Amúgy full igaz, amit a kettes és hármas is leírt. Emiatt szerintem fölösleges félni. Az sokkal félelmetesebb, ha az ember munka nélkül marad X ideig, mert olyan kilátástalan a helyzet álláskeresés ügyileg.

2022. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, aki ugyanezért rinyál.Ő is 40 feletti. Mikor elkezdődött a covid akkor felmondott a munkahelyén, mert annyira félt. Úgyhogy évek óta nem dolgozik. Az idős szülei tartják el.

Elkaphatod máshol is, nemcsak a munkahelyen.

2022. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne menj el dolgozni, az emberektől egy csomó betegséget el lehet kapni, nagyon veszélyes... szerintem csinálj úgy mint ötös ismerőse, anyuéktól zsebpénzt kapni sokkal biztonságosabb és biztos hogy nem leszel náthás tőle.
2022. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6: Csak tudod mi a "poén"? Hogy két hete az ismerősöm és az idős szülei így is elkapták a covidot. Szerencsére átment rajtuk kisebb betegséggel, de nem tudták így sem kivédeni.

Ezért nem dolgozni évekig elég nagy luxus.

(5-ös voltam)

2022. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek.
2022. febr. 9. 23:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ne is mondd hetes, képzeld, az én nagyim is elkapta, pedig teljesen egyedül él és csak a boltba jár el, de amilyen bolond idő van, úgy volt vele hogy süt a nap, neki nem kell sapka, hát nem megfázott?! ezért évekig nem boltba járni elég nagy luxus :D

(btw, kérdező, pls szakadj le az állami csatornákról, és menjél el dolgozni, nem szép dolog a nyugdíjas szülőkön élősködni, mi 5-6-7 csak vicceltünk vele)

2022. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!