Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit reagálnátok ha mesterképzé...

Mit reagálnátok ha mesterképzéses egyetemi csoporttársatokat a végzés után egy újságosban látnátok viszont eladóként?

Figyelt kérdés

Lediplomázott az fix, mert velem együtt államvizsgázott, sikeresen, ott volt a diplomaosztón is.

Évek óta nem is láttam, majd a minap odamentem egy újságoshoz (ez is ritka dolog) hogy anyámnak nők lapjét vegyek, és ki szolgált ki? ő.

Azért mesterdiplomával egy újságosban ülni nem gyenge.


2022. febr. 13. 10:09
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben hidegen hagyna.

A munka nem szégyen, mindegy mit csinál valaki ha van rá kereslet. Lehet hogy nem talált munkát a szakmájában, csak ebben. Ez még mindig jobb mint az éhenhalás

2022. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
És te mit dolgozol?
2022. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
96%
Semmi közöm nem lenne hozzá.
2022. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
93%
Neked komolyan ennyire ingerszegény életed van? Sajnállak ha ez életed eseménye, ráadásul olyan szinten, hogy ezt VADIDEGENEKKEL kell megosztanod.
2022. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem érdekelne. Sosem tudhatja az ember, hogy miképp fog alakulni a sora, hiába van mesterdiplomája. Meg ahogy az első válaszoló is mondta, a munka nem szégyen, mindegy mit csinál valaki, ha van rá kereslet, minden jobb, mint a semmi.
2022. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem lepődök meg. Nekem is van nyelvvizsgám, egyetemi diplomám, de valahogy úgy érzem nem érte meg tanulni.Legalábbis ennyit nem. Mikor azt látom,hogy mások sokkal kevesebb energiabefektetéssel előrébb tartanak,akkor felmerül a kérdés, hogy érdemes volt-e tanulni. Arra hajlok, hogy nem. Tölthettem volna azt az időt mással is, amit tanulással töltöttem.

Szóval, van az, hogy az ember csalódott lesz, mert mást várt. Én is gondolkodtam már rajta, hogy jobb lenne egy sokkal egyszerűbb munkát végezni.Lehet,hogy az illető is így gondolkodott,ami érthető is ebben az országban. Mert itt nem azzal jutsz előrébb ha tanulsz, szerintem.

2022. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

" Meg ahogy az első válaszoló is mondta, a munka nem szégyen, mindegy mit csinál valaki, ha van rá kereslet, minden jobb, mint a semmi."



Ez nagyon szép duma, csak kérdés egy mesterdiplomával miért csak ez van vagy a semmi.


Én egy csomó ajánlat közül választhattam, és nem volt köztük újságos. És ugyanaz a papírunk van.

2022. febr. 13. 10:27
 8/58 A kérdező kommentje:

"És te mit dolgozol?"


Hr-es csapat 2nd leaderje vagyok.

2022. febr. 13. 10:28
 9/58 anonim ***** válasza:
89%
Még mindig jobb, mint két diplomával egy szutyok alapítványi iskolában portáskodni.
2022. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

Több ok is lehet:


1. lehetőség: Elképzelhető, hogy az újságos bódé a családi vállalkozás része és besegít a családjának.

2. lehetőség: A mesterszakos diplomával nem keres annyit, mint eladóként.

3. lehetőség: Ezzel a tettével akarja elérni, hogy a minden lében kanál csoporttársát furdalja a kíváncsiság.

2022. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!