Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ráírtam a volt főnökömre,hogy...

Ráírtam a volt főnökömre,hogy vegyen vissza dolgozni újra,de nem válaszolt semmit?Már nem akarja,hogy újra ott dolgozzak?

Figyelt kérdés
Én jöttem el kb 4 hónapja magamtól,de most úgy döntöttem vissza mennék.Igazából itt jönnek mennek az emberek ezen a helyen.Volt olyan,hogy kirugott valakit aztán meg később vissza hívja dolgozni.Sok ember eljött már innen szó nélkül is,de aztán később a főnök könyörgött,hogy jöjjenek vissza dolgozni.Szóval itt normális dolgok az ilyenek.

2022. febr. 14. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a "ráírtam" dolog nem jött be neki.

Ezt gáz szerintem üzenetben, emailben közölni.

2022. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta aki ebből problémát csinál.Ő is ezt szokta csinálni.
2022. febr. 14. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet elfelejtett. Ha nem felejtős, és szándékosan nem írt, mert nem akar felvenni, hát ez is lehet, de akár fel is hívhatod, nem? Praktikus lenne. Én olyat mondanék, hogy X vagyok, és szeretném tudni, hogy fel tudnának e venni engem újra, mert ha igen, akkor nem nézek más állást.


Ettől még ha el akarnék menni onnan, és csak ideiglenes ideig maradni ott, akkor attól még néznék állást, hogy neki azt mondtam, hogy nem néznék.


Ha azt mondja, hogy már látta az írásom, akkor mondom, hogy akkor jó. Meg se említem, hogy miért nem írt, mert azt féltételezem hogy semmi rosszat nem akar nekem.

2022. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg, ha magadtól mentél, akkor nem akarja, hogy visszagyere, mert valószínűleg hamarosan újra lelépnél.

Az megint más szitu, ha ő küld el valakit és megbánja és visszahívja.

2022. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!