Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Letezik ilyen munka?

Letezik ilyen munka?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik, de olyan munkát keresek ahova bemegy az ember van egy külön elszeparált kis helye, elvégzi a dolgát aztán hazamegy.

Ahol nem függ senkitől nem szívjak a vérét, nem az van hogy szinte mozdulni se lehet a másiktól.



2022. febr. 15. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Vécésnéni. Bemegy kis helyre, akkor nyilván nincs ott senki, elvégzi a dolgát és távozik.
2022. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
őr, sofőr, kisbolt eladója,
2022. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok. Álmaim munkája lenne, ahol másoktól függetlenül dolgozhatnék. Egyszer jelentkeztem egy analitikai labortechnikus állásra. Állandó 12 órában ment a meló, és ott elvileg az éjszakás műszakban csak 2-3 ember dolgozott egyszerre. Végül nem oda mentem, de azóta is sokszor eszembe jut, mert tetszett ez a része.
2022. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Pizzafutár lesz az töki.
2022. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Humor Herold ***** válasza:
100%

Én értem miért írod ezt.

Valóban manapság ez egy kórság az ember életében.

Bemegy az ember a munkahelyére, és minden mással tud foglalkozni, csak a munkával nem :) És ez tényleg így van. Mert mondjuk fejetlenség megy a munkahelyen a vezetőségben, össze vissza kapkodás, eszetlenség, és így a munka sem tud rendesen haladni. Vagy épp a kollégák vannak egymással elfoglalva, akár csak pletyka szinten, szóval feltartják az embert.Rosszabb esetben piszkálják egymást a kollégák,próbálják ellehetetleníteni egymást életét, vagy megkeseríteni.

Manapság nehéz bemenni a munkahelyre és dolgozni :) Hát így állunk :)

Vállalkozz kérdező.Az otthonodba a ház mögött csinálj egy helységet,és még hazamenned se kell ha végeztél a munkával, csak átsétálsz a házba :)

Persze egy vállalkozónak is kell kapcsolatot tartani emberekkel.Így ott sem zárható ki teljesen a külvilág...így nem garantált a nyugodt munkavégzés lehetősége.

2022. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Darus, valutapénztáros.
2022. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
van. Vállalkozás és weboldal üzemeltetés. Neked csak a tartalmat kell előállítanod. Nem kell beszélned senkivel. Ha jól csinálod lesz megtekintésed, hirdetőd. Nem kell feltalálni a spanyol viaszt.
2022. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Legyél asztalos,vállalkozóként olyan munkát vállalsz el ami számodra tetszik.

Lesz egy műhelyed és ott csak egyedül lehetsz, de az sem kizárt ha másnak dolgozol akkor is egyedül leszel.

Pár emberrel találkozol akik el mondják mit akarnak? Ajtó,ablak,asztal,szekrény leginkább ilyenek,ezeket le rajzolod nekik és adsz egy árajánlatot,aztán ha el fogadják meg remdeled a fa anyagot ha nem akarsz érte el menni,végül pedig szépen rendelési sorrendben el készíted az adott termékeket.

Egy hónapig el vagy magadnak, aztán át adod annak a pár embernek hónap végén a termékeket amit el készítettél.

Ritkán ki kell menni a vevőhöz is be szerelni a dolgokat de ha nem akarsz meg lehet bízni ezzel mást is.

Garantálom neked hogy itt meg tudod valósítani azt amit te szeretnél.

2022. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a munkakor. Van mondjuk egy iroda, es van, ahol nagy, van, ahol kis terben egymas nyakan vannak emberek, es egy lakas irodaban pl akar a konyvelo akar egy sima adminisztrator kerulhet egyedul sajat kuckoba.
2022. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van. Az enyém kb ilyen. Van főnököm, meg feladat is, de senki nem kér számon, nyilván a dolgomat megcsinálom. A főnök szabadkezet ad, nem kérdez, nem utasít, jófej amúgy. Ha szabi kell, dobok egy mailt és ennyi. Van egy külön 1 személyes irodám, oda a lélek nem jár be. Ilyen munkaköröm mégegyszer az életben nem lesz, viszont nem keresek túl jól. Amúgy műszaki vagyok.
2022. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!