Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyakornokság után sokat...

Gyakornokság után sokat hibázom az irodában?

Figyelt kérdés

Januárban diplomáztam, fevettek főállásba (junior pozícióba) ahhoz a céghez,ahol 1 éve voltam előtte gyakornok wgyetem mellett.

Ez egy nagy multi,pénzügyi osztálya.

Gyakornokság alatt nagyon jó voltam,mindig dícsértek,szinte sose hibáztam.

Mióta felvettek, állandóan hibázok. A közvetlen felettesem nézi át a feladataimat és nincs olyan nap,hogy ne írna,hogy javítsam ki ezt meg azt a hibát.

Vajon mi lett velem? Nem értem...

Igaz,hogy nem szeretem amit csinálok,nagyon unalmas. Kreatívabb típus vagyok,de a szüleim anno rámerőltették a gazdasági szakot,mert ők is közgazdászok. Egész jól végigcsináltam,de sose szerettem igazán.

Ez volt gyakornokként is az első ilyen multis irodai munkahelyem,vagy fé évig nagyon éveztem,hoszen újdonság volt és mint a filmekben, úgy éreztem magam.

Aztán fél év múlva csökkent a lelkesedés, de mégis jól teljesítettem.

Azt hittem viszont hogy most hogy felvettek főállásba,majd ismét utat tör a motovàcióm. De az ellenkezője történt, azóta még jobban utálom és már a teljesítményemre is hatással van.

Mit tegyek? Hogyan szerezhetném vissza a motovaciót?

23F



2022. febr. 16. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leltári eredmény, ha egyezik a költségvetéssel, akkor nincs baj.
2022. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Figyelj oda a munkádra. Ennyi.
2022. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor sem volt olyan jó a munkád, csak kijavították helyetted, vagy nem szóltak.
2022. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Beletanulsz. Ha van benned akarat, látják, hogy viszed a bulit, akkor nincs probléma.
2022. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!