Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudnék elhelyezkedni...

Hol tudnék elhelyezkedni alapvető informatikai tudással?

Figyelt kérdés

Informatikus szakközepet végeztem de nyilván egy érettségi nem olyan nagy szám manapság és az a szakma sem amit kaptam mellé. Ez ilyen nagyon alap és a tanítás is olyan volt, hogy mindenből egy pici. Voltam pár interjún mint informatikus vagy kicsit specifikusabbakon de igaziból ez nekem magas és nyilván így nem vesznek fel, hogy csak kb tudok mi ez és nem értek hozzá. Ez érthető nem is panaszkodom, szimplán érdekelne akkor milyen lehetőségeim vannak? Valami ahol nem kell ennyire komoly háttértudás.

Néztem iraodaiakat de igaziból minden nehéz mert nincs referenciám, még nem dolgoztam. Érdekelne van-e valami ilyen megnevezése munkáknak ahol mondjuk idősebbek vannak akik nem értenek a géphez és segíteni kell vagy ilyesmi. Pesti vagyok szóval lehetőség az lenne, csak nem tudom mit keressek. Mást meg még nem dolgoztam, most, hogy vége van az iskolának szeretnék végre dolgozni csak sokkal nehezebb ez mint gondoltam.



2022. febr. 16. 19:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen ügyfélszolgálaton.
2022. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ahhoz kell érteni nagyon magát a szolgáltatást vagy a termékhez/céghez való dolgokat, nem? Mármint felhívnak/írnak, hogy nem jó ez és az én nem feltétlen tudnék segíteni...
2022. febr. 16. 19:52
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
De senki sek úgy születik, hogy tudja. Es iskolában sem tanítják. Ezeket a dolgokat a munkahelyen kell megtanulni.
2022. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok, főleg mert minden cég más szoftverrel (esetleg saját) dolgozik, más minden és lehetetlen mindent is tudni... De ezt várják el, megkaptam már azt is, hogy olyat keresnek aki ezt érti mert nincs idejük kitanítani...
2022. febr. 16. 19:55
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen adminisztratív munkakörhöz jól jön, ha jobban értesz a gépekhez, mint a többiek.
2022. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ez tetszik, néztem ilyesmit csak leginkább nőket kerestek aki ilyen recepciós/adminisztrál de ez nem tűnik annyira bonyolultnak. Persze mint mást sem ezt sem csináltam de ez nem is egy olyan dolog amit pl 1 nap alatt ne lehetne belerázódni persze eleve el kell addig jutni, hogy visszaírjanak.
2022. febr. 16. 19:59
 7/31 anonim ***** válasza:

Ez pl. hogy hangzik?

[link]

2022. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Itt érdemes keresgélni:

[link]

2022. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Belügyminisztériumba pont leadtam mert a családból valaki dolgozik itt de nem kaptam választ... De a munkakör jól hanzik, köszönöm!
2022. febr. 16. 20:10
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyere Fehérvárra a kyndrillhez (volt IBM) ha tudsz angolul, minden mást megtanítanak.
2022. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!