Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudnék elhelyezkedni...

Hol tudnék elhelyezkedni alapvető informatikai tudással?

Figyelt kérdés

Informatikus szakközepet végeztem de nyilván egy érettségi nem olyan nagy szám manapság és az a szakma sem amit kaptam mellé. Ez ilyen nagyon alap és a tanítás is olyan volt, hogy mindenből egy pici. Voltam pár interjún mint informatikus vagy kicsit specifikusabbakon de igaziból ez nekem magas és nyilván így nem vesznek fel, hogy csak kb tudok mi ez és nem értek hozzá. Ez érthető nem is panaszkodom, szimplán érdekelne akkor milyen lehetőségeim vannak? Valami ahol nem kell ennyire komoly háttértudás.

Néztem iraodaiakat de igaziból minden nehéz mert nincs referenciám, még nem dolgoztam. Érdekelne van-e valami ilyen megnevezése munkáknak ahol mondjuk idősebbek vannak akik nem értenek a géphez és segíteni kell vagy ilyesmi. Pesti vagyok szóval lehetőség az lenne, csak nem tudom mit keressek. Mást meg még nem dolgoztam, most, hogy vége van az iskolának szeretnék végre dolgozni csak sokkal nehezebb ez mint gondoltam.



2022. febr. 16. 19:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Amugy semmit ér, minimálbér a fozu kb.

Menj főiskolára, vagy egyetemre.

2-3x többet kereshetsz

2022. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
81%
Ne arra gondolj, hanem arra, hogy sokan mindenféle végzettség nélkül keresnek állást, te meg ehhez képest szakképzettséggel és érettségivel a kezedben, tehát eleve sokkal jobb esélyekkel indulsz: olyan állást is elvállalhatsz, amihez sima érettségi kell, meg olyat is, amihez informatikai szakközép.
2022. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

"olyan állást is elvállalhatsz, amihez sima érettségi kell, meg olyat is, amihez informatikai szakközép"

Ja, meg persze olyat is, amihez semmi se kell. :)

2022. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
De mit jelent pl. ez a mindenből egy keveset tanulás? És azok a témakörök között mi volt ami jobban tetszett vagy ment neked? Azon indulj tovább szerintem.
2022. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Saját informaitikai üzlet, elvileg elhet rá támogatást is igényelni, nyitsz boltot pl.
2022. febr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Na azért 19 évesen, nulla tapasztalattal még ne nyisson boltot! Ha ilyen tervei vannak, előbb menjen el legalább néhány év tapasztalatot szerezni egy boltban.
2022. febr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Végzettség nélkül sok helyen elvárnak tapasztalatot
2022. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kommenteket!

Igen, szinte minden hirdetésben 1-3 év minimum tapasztalatot várnak el, de végülis suliban is volt gyakorlat, szóval van tapasztalat csak nem munkahelyről és el szoktam küldeni úgy is az önéletrajzom, mert max nem válaszolnak de hátha. Persze van olyan téma vagy tantárgy ami jobban tetszett csak nem érzem ezt még biztos tudásnak de igen, idővel szeretném fejleszteni, vagy egyetemmel ha van rá lehetőségem vagy valami mással.

2022. febr. 17. 10:03
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem tudsz, tanulj meg angolul. Menj el egy multi helpdesk csapatába, onnan tovább tudsz menni és felszeded az alapokat. Szabadidődben találd ki mi érdekel és abba az irányba képezd magad tovább online tanfolyamokkal (PluralSight,Udemy, LinkedIn Learning, etc..)
2022. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha önéletrajzban csak ennyi van írva, akkor egyből leszarjak.

Oda kell irnod h mihez értesz.

De helpdesk allassal tibb eselyed van.

Kb full telefonos ugyintezes

2022. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!