Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki Hollandiába költözik...

Aki Hollandiába költözik mennyire játszik az közre hogy majd többet szeretne örömlány szolgáltatásában részesülni? Mivel nagy a kínálat, lehet többet kedvezőbb áron is lehet.

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a mariska vonzana benne.
2022. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Plusz szeretne füvezni. Gondolom...
2022. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem. A fű nem.

Persze az örömlány sem életcél, egyáltalán nem. Sőt.

Viszont egy kicsit biztos van feelingje.

2022. febr. 17. 11:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nem a fű vonz soka embert?
2022. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elvagy tévedve az ottani árakkal kapcsolatban. Igencsak jól fizető állást kell találnod, ha te ott örömlányokhoz akarsz állandóan járni :D
2022. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy téged nem erdekel még más mehet oda fű miatt is többek között.

Prostik vannak mindenhol nem kell csak miattuk Hollandiába menni.

De a legtöbben a fizetés es a jó életkörülmények miatt vallalnak ott munkát. Amire rásegít az angol nyelvhasználat nem kell a némettel küzdeni.

2022. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, létezik a vörös lámpás negyed, de azért van körülötte egy ország is... Prostitúció pedig Magyarországon is legális, szóval végképp nem értem, hogy miért akarnál ennyit utazni nyugatra a kelet-európai nőkért.


"Mivel nagy a kínálat, lehet többet kedvezőbb áron is lehet"


Ja, az országban ahol 580.000 Ft a minimálbér majd olcsóbb lesz a prosti, mint Magyarországon. :)

2022. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Én részben ezért költöztem ki 13 éve, mert 26 évesen még szűz voltam, és beszédhibásként nem annyira megy a csajozás. Odahaza meg nem mertem prostiknak fizetni, nehogy valami átverés vagy hasonló áldozata legyek. Itt viszont teljesen legális.
2022. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semennyire nem játszott ez közre és se a füvet sem a prostikat nem próbáltam ki. De hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszik az itteniek szabad szelleme.
2022. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon primitiv kerdes.
2022. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!