Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy Műszakvezető azért rúg...

Ha egy Műszakvezető azért rúg ki egy munkavállalot, mert ő pofára megy, nincs is benne felelősség érzet, hogy hogy él meg a másik??

Figyelt kérdés

#Munkav #Munkava #Munkavállalot
2022. febr. 18. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2022. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Álláskereső klub lehetőségét megtartó ismerősöm ezért is mondta, hogy itt milyen durva kivételezések vannak.


Szerinte tényleg jobban járok külföldön, de ahhoz jobban neki kell feküdnöm az angol tanulásnak, mint eddig. (Van ismerősöm, aki segítene kijutni Angliába, csak mosolyszünet van éppen most köztünk.)


Annak ellenére, hogy őt még nem tudták elküldeni sehonnan, nekem szerencsére viszonylag pozitív tapasztalataim szoktak lenni állásinterjúkon.


(Sajnos tényleg előfordulnak KAMU hirdetések. Visszavesszük a kolléganőt, stb.)


De ki az a munkavállaló aki bajban van? Rólad van szó, vagy egy közeli ismerősödről? Esetleg családtag?

2022. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs, nem csak az az egy munkahely van a világon.
2022. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Édesanyám halálának munkahelyi zaklatás volt a kiindulópontja. 13 évig tudtam még életben tartani azután, hogy nagyon durván kizsákmányolták.


Én már valamivel szerencsésebb vagyok a kapcsolataim alakulását illetően, mint Ő volt szegénykém. Nem túl sokkal, de valamennyire. (Reálisabban látom át a helyzetemet, nem igazán járok a fellegekben és nem értelmezen annyira félre mások jelzéseit.)


2-es válaszoló voltam.

2022. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerosom.
2022. febr. 18. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!