Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Home office-ból dolgozók, ti...

Home office-ból dolgozók, ti a video meetingeket vagy a video nélkülieket preferáljátok? Miért?

Figyelt kérdés

#Home Office #video meeting
2022. febr. 20. 14:04
A kérdező szavazást indított:
video meeting
video nélküli meeting
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, ha belepofátlankodnak a személyes terembe és látják az otthonom. Meg azt sem szeretem, ha azért kell kényelmetlen ruhát felvennem meg fél órát bíbelődnöm, hogy szalkonképes fejem legyen.
2022. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Videó nélkül, mert bekapcsolt videó mellett szakadozik a hang.
2022. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Videó nélkül, mert akkor nem kell felöltözzek ;)
2022. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem home office, de azt látom, hogy az úgynevezett meetingek fele azzal megy el, hogy próbálják összehozni a kapcsolatot és "hallasz" most "hallasz?" "te látsz?" szavak tömkelege után inkább arra jutnak, hogy majd leírják e-mailben.
2022. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve fölöslegesnek tartom ezt a rohadt sok meetinget. Nálunk is a többség rohamot kap és elkezd telefonálgatni ahelyett, hogy leírná, mi a baja. Volt, hogy én kérdeztem valamit írásban, normálisan megfogalmaztam, erre felhív a nyomorult... Minek? Dolgozni szeretnék, nem hallgatni, ahogy piszmognak meg balf*szkodnak. Gondolja át, írja le, hagyjon békén
2022. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden válaszolóval teljes mértékben egyetértek!
2022. febr. 20. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Scrum csapatban dolgozom, itt szerintem nincs túl sok meeting. Bár határeset. :D


Szerencsére a mostani és az előző melóhelyemen se szokás a videó.

Az az előttin szokás volt....


Lefoglalja a sávszélesség egy részét, lassít.

Intim szférába tolakodás. Egyfelől otthon ÉS tökegyedül nehéz úgy viselkedni, hogy folyamatosan tudatosítom magamban, hogy látnak. Másfelől kényelmes pólóban vagyok normál esetben, ami lehet nem olyan szép, nincs rajtam melltartó és a hajam se feltétlen van igényesen kifésülve, ha kell, összekötve.

2022. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Videó nélkülit, mert a videós sokszor szakadozik. Amúgy mindegy, nálunk nem elvárás, hogy kiöltözve meg sminkben ülj oda, a feletteseim is pólóban meg kapucnis pulcsiban jelentkeznek be. A legtöbben amúgy állítunk be hátteret is, hogy ne látszódjon mögöttünk a szoba.
2022. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
2 év alatt egyszer sem kellett videó. A laptopot eleve lecsukva használom.
2022. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

néha bekapcsolom, de ha bent vagyunk 10-en és mindenki videjózni akar, akkor néha akadozik, hiába van gigás netem, ha a céges rendszer nem bírja

HO-ban mindenki pólóban és boxerben vagy max. maci naciban tolja, ez alap xD

2022. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!