Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó ötlet lenne ezt megtenni?

Jó ötlet lenne ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Főnök a melóhelyemen nagyon szemtelen, idegbeteg egy ember, mindenért ordibál. Ritkán hibázok, de ha mégis, egyből lekezelően beszél, mint aki csicskája. Azért is ordibál ha nem köszönök előre. Nem nagyon halljuk normálisan beszélni emberekkel, ha bent vagyok és ő kint beszél valakivel falakon át lehet néha hallani. Mindenkivel ilyen. Lényeg hogy beszéltem 2 kollégával, és az a terv, hogy holnap 3an odamegyünk és megmondjuk neki hogyan is kéne viselkednie, és hogy az amit csinál nem normális, főleg úgy, hogy sose szóltunk neki semmi rosszat. Az is benne van a tervben hogy ha szemtelen továbbra is akkor megverjük, akár ott helyben, vagy megvárjuk valahol.

2022. febr. 20. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Igen,én támogatom. Haljon meg az összes élősködő,kihasználó,kizsákmányoló,kapitalista,rabszolgatartó,nagyorrú,embereket olcsón dolgoztató,kamu sikeres cégvezető senki!

Nagyon nagy kompetencia kell elvállalni egy melót 10 millióért,és elvégeztetni szr bérekért mással,mintha 20 év tapasztalat után nem ugyanúgy kéne az adott melót megcsinálni...

Mer ő olyan okos,közben meg a melósaival cserélteti ki a kvarcjátékban az elemet.

Szerintem dobjátok az árokba,had legyen jó sáros a milliós öltönye.

Majd akkor rájön,hogy néha azért ő is kezébe veheti a munkaeszközöket,járhat ideiglenesen normális emberek által viselt(csöves) ruhákban míg megjavíttatja,meg stb.

2022. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

én megértem amit akartok de nem tanácsolom hogy meg is tegyétek

mert ő feljelent beperel meg egyebek

jobban jártok ha egyszerüen csak felmondtok van máshol is munka

2022. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyeljetek ide, mondok 3 indokotot amiért nem érdemes megverni az fonott:

1.Még ki tudja milyen kapcsolati vannak.

2.Ha megveritek akkor feljelent,beperel

3.Lehet gyilkosság is belőle,és jobb 10-20-50 évet lehúzni az börtönben ilyenért?

Az ajánlom még kultúraltan mondjátok el,hogy így nem frankó,és hamar tönkre mehet az cége mert kezd mindenkinek az csizmája tele lenni.

Inkább menjetek el, minthogy őt hallgatsátok.

2022. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne csináljátok. Akkor, ott helyben kell az agyát helyretenni, mikor ordibál veletek. Nem pedig utólag csapatostul rátámadni. Még ti húznátok a rövidebbet, ha feljelentene.
2022. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már válaszoltam...

Annyi hogy a titkosszolgálat ne tudja meg,remélem eldobhatós laptopról írtad ki a kérdést.

Ha valami úgy van,akkor az az,hogy én ezt a kamu magas IQ főnökséget ami itt létezik az országban,azt nem támogatom.

Láttunk már csomó példát,eltelt sok-sok év,aki végigdolgozta az életét,az sose lett gazdag,aki megspórolta rajta a 200 forintos védőeszközt,és nem ment a munka közelébe az sose sérült le,és a pénze is megmaradt...

Menjetek be,nőt eladni az afgánoknak olcsón,a főnit meg elszámoltatni...

Ne sajnáljátok,rajtatok megy el nyaralni,üzleti útra,kaszinózni,qrvázni,míg ti dolgoztok hogy neki legyen.

Persze,hogy ész kell neki,és azért keres jól.

De nincs pénze profitot termelni a kaszinóban,ha nem kapja meg a fix összegeket,ha ti leteszitek a melót.

Az ilyen nem érdemel meg semmi jót.

2022. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!