Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki mindig rendes,...

Ha valaki mindig rendes, korrelt, őszinte és komunikatív, miért kezdik ki minden közösségben, és miért viselkednek vele ellenségesen?

Figyelt kérdés
Próbálok mindig normálisan viselkedni az emberekkel. Mindig szem előtt tartom azt, hogy úgy viselkedjek mással, ahogy elvárnám hogy velem viselkedjenek. Sosem foglalkozok más dolgával, nem pletykálok, nem keverem a szart, és jókat lehet velem beszélgetni...és még is minden munkahelyen, vagy közösségben kellemetlenségbe keveredtem azért, mert irritáltam az embereket...

2022. febr. 20. 18:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
100%ban önmagamat adom :D
2022. febr. 20. 21:56
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember többnyire "nem tartozik sehová", - mert az objektivitásnak feltétele, hogy az összes bejövő információt mérlegeli, - a csordaszellem azonban megkívánja, hogy valamelyik klikknek elkötelezze magát az ember, ha "szeretne valahová tartozni".

Sok ellenséget szereztem magamnak már én is azzal, hogy nem kezdtem el egyoldalúan gyűlölni valakit is puszta beböfögések hatására.

Érdekes módon sok ember ismerte már el - mindezekkel párhuzamban - különböző témakörökben egymástól függetlenül is az igazamat, - még ha utólagosan is történt ez meg.

2022. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!