Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Heti szinten hány napot...

Heti szinten hány napot dolgozol? Napi szinten hány órát dolgozol és mivel foglalkozol? Mennyi ebéd szüneted van? Le kell dolgozni az ebédszünetet?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 17:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ha nem nagy titok havi szinten mennyi a nettó jövedelmed?

Elégedett vagy vele?

Hány éves vagy?

2022. febr. 22. 17:19
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Ukrán román határ közelében élek, a magyar oldalon.Nagyon változó menynit melózok,van egy szolgálati telóm azon általában este hívnak ha meló van, ilyenkor be kell ülnöm a szolgálati terepjáróba és határszemlét tartani,figyelni elemezni mi történik.Van pár jó helyem, egy vadászles, közelben megállok felmegyek az egész környéket szemmel tudom trtani az éjjellátós távcsövemmel.

Munkám nagyrészt ebből áll.Amúgy import export a cégprofil, mindent hozunk viszünk ami mozdítható és jól fizet.

Napközben nincs meló, ilyenkor pihi meg edzés van, szóval annyit eszek amennyit akarok, senki nem nézi.

Havi 1 mikulás begurul de néha 2-3 is megvan.

Ebből vettem itt kertes házat, teljesen felújítva, és nagyon szép terepjárót, a szolgálati kocsimon kívül.

34F

2022. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Anglia, heti 4 nap, 19 ora, mellette tanulok. havi kb £750et keresek. ebedszunet fizetetlen, tehat egy 8 oras muszakbol csak 7 es fel ora van kifizetve
2022. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

"Heti szinten hány napot dolgozol?"

Hivatalosan 40, gyakorlatilag nagyon maximum 20.

"Napi szinten hány órát dolgozol és mivel foglalkozol?"

Kb. 2 és 6 között, naptól függ. Egy online lapnál vagyok.

"Mennyi ebéd szüneted van?"

Amennyit csinálok magamnak.

"Le kell dolgozni az ebédszünetet?"

Esetemben értelmezhetetlen a kérdés. Ha nem végzek mindennel, folytatom ebéd után.

"Ha nem nagy titok havi szinten mennyi a nettó jövedelmed?"

Nem sok.

"Elégedett vagy vele?"

Ilyen láblógatós munka mellett igen, amúgy nem lennék.

"Hány éves vagy?"

30+

2022. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

5 nap, 40óra.

Ebédszünet 1óra, ledolgozzuk.

Mérnök vagyok közép-magyarorszàgon.

5k nettó.

Elégedett: féligmeddig.


32/F

2022. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg au pair vagyok Londonban.

Hétköznap általában öt-hat órát dolgozok, ebben benne van a gyerekekkel való foglalkozás (kísérgetés suliba és programokba, közös játék, segítség a leckében) és otthoni takarítás. A hétvégék legtöbbször szabadok, kivéve ha valamilyen program közbejön.

Hetente alapvetően 120 fontot kapok (átváltva kb 50.000 forint), valamint lakhatást és étkezést ingyen biztosítanak, és ha olyan program van (például múzeumba viszik a gyerekeket), akkor azokra engem is meghívnak (szintén ingyen).

Február elsején kezdtem és április 20-ig maradok, szóval ez nem egy hosszútávú munka, ugyanakkor eddig nagyon élvezem és örülök, hogy belevágtam.

21/L

2022. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

5 nap, 40 óra.

Hivatalosan legalábbis ennyi, van, hogy minden összejön, és minden nap később végzek, de ugyanúgy vannak nyugis időszakok, amikor nem kell végigdolgozni a munkaidőt sem.

Hivatlosan 20 perc ebédszünet van, amit le is dolgozunk, amúgy meg senki nem áll ott stopperrel, ahogyan azt sem nézi senki, reggel mikor megyek vagy délután mikor jövök, amíg a munkát rendben elvégzem, senki nem cseszeget, felnőttként kezelnek :D

Mérnökként dolgozom Nyugat-Magyarországon.

Nagyjából elégedett vagyok, kifejezetten szeretem a munkám, de a fizetés azért nem világbajnok.

25/F

2022. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Napi 8 óra, plusz átlag 5 ügyelet, amiből 1-2 hétvége, azaz összesen kb. 248 órát, plusz átlag 5-6 készenlét (kb. 3 készenlétből egyszer kell bemennem 2-3 órára). Orvos vagyok. Ebédidő nincs, akkor eszek, amikor van időm.

Az emelés óta jól keresek, jelenleg (alapfizu+ügyelet+készenlét) kb. nettó 1,5 millió körül. De azért eddig nem volt ez így, 2 éve nem sokkal kevesebb munkáért (készenlét akkor nem volt) nettó 300 ezret kaptam.

2022. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Heti szinten hány napot dolgozol? Napi szinten hány órát dolgozol és mivel foglalkozol?


Heti 40 óra, szoftverfejlesztés.


Mennyi ebédszüneted van?


Nem hajt a tatár, megebédelünk a kollégákkal, amennyi idő alatt sikerül, sokszor a többség kávézik utána és aki nem, az is megy még dumálni.

Le kell dolgozni az ebédszünetet, annyival kevesebbet könyvelsz magadnak. Vagyis azt könyveled, amikor ténylegesen dolgoztál. Előző helyemen reggel be kellett check-olni, este ki és a rendszer automatikusan levont 40 percet. Persze többet ebédeltünk, pláne mert a világ végén volt a kajálda.


Rugalmas munkaidőiben dolgozom amúgy már a harmadik helyemen, nem is vállalnék mást, legalábbis ilyen jellegű munkakörben.


Elégedett vagyok a nettó jövedelmemmel és a munkakörülményekkel. :)


29N

2022. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Heti 5 napot dolgozom, alapból 8 órát, de sokszor ráhúzok, így 10 óra lesz belőle (plusz pénzért, ami mindig jól jön). Ebédszünet nincs kifejezetten, akkor eszem amikor kedvem van és óránként kimegyek pár percre a levegőre. Senki nem nézi vagy méri az időt.


8-16 óráig szól hivatalosan a munkaidő, de van hogy hamarabb elmehetünk és ugye van néha túlóra is.


Egy webáruház ügyfélszolgálatán dolgozom, nettó 250-ért.

2022. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!