Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak a fizetés és a napi...

Csak a fizetés és a napi rutin stabilitása miatt egy munkahelyen maradni?

Figyelt kérdés

Egyébként meg semmi motiváció nincs, dögunalmas, véleményem szerint értéket elő nem állító irodai munka?


Meg van kötve a kezem mert nincs "világi" végzettségem.

Mit tegyek hogy feldobjam a hétköznapjaimat (is)?


2022. febr. 23. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen munkahelyem. 4 év alatt teljesen belefásultam, már majd egész nap neteztem. Csak ott a fizetés is vacak volt. Végül kirúgtak.


Tipikusan a kiégés jelei ezek, amiket leírtál. Ilyenkor kell váltani, ha jót akarsz a mentális egészségednek. Mennyi az a fizu, ami miatt ennyire megéri maradni egy vacak helyen?

2022. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem lépni kell
2022. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szabolcsban ~230 ezer nettó... Mint mondtam, nincs olyan végzettségem amivel ennyit multinál vagy akárhol is, heti 40 órára megadnának. Viszont igen, én ebbe már régen belefásultam.


Legjobban az bánt hogy elmegy mellettem az élet szépen csendben és nem csinálok, nem állítok elő semmi értékeset. Hétfő reggel már azt várom mikor lesz péntek délután. Így aztán lehet élni...

2022. febr. 23. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önmagában abba is bele lehet fásulni, ha dolgozik az ember.
2022. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
230 nettó az vacak fizetés még Szabolcsban is. Ha legalább egy idegen nyelvet beszélsz, már felvesznek SSC-be, ahol simán kapsz nettó 300-350 körül.
2022. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az alternativa?
2022. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5ös nincs végzettsége. Amúgy meg n3m vacak átlag fizuja van. Van ettol rosszabb is, pluszba ahol még dolgozni kell.

Kérdező. Ugyan így érzek, minden munkanaponom a szabad napjaimat várom. Hasonló unalmas melót végzek, viszont van ettől rosszabb is, ahol még hajtás is van

2022. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!