Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkám van, és 8...

Irodai munkám van, és 8 órából napi 1 órát kell dolgoznom mindösszesen, és már nagyon unalmas, felszeretnék mondani, mindenki más azt mondja viszont, hogy ez hülye ötlet lenne, szerintetek igazuk van?

Figyelt kérdés

Az, hogy csak ennyit kell dolgoznom nem jelenti azt, hogy hátra dőlve filmezhetek vagy valami, itt kell ülnöm a gép előtt, magánügyeket nem intézhetek mert a főnök a mellettem lévő asztalnál ül, és hiába annyira laza, hogy csak napi 1 órát kell max dolgoznom, egyszerűen olyan érzésem van mintha folyamatosan épülnék le agyilag.


Viszont az ismerőseim azt mondják, hogy fel ne mondjak, más helyen vért fogok izzadni. Tényleg ennyire meg kéne becsülni az ilyen munkahelyeket?


2022. febr. 23. 12:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Én se maradnék ott.
2022. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
Megoldhatatlan élethelyzet.
2022. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem használod ki azt az időt valami hasznosra, pl. (nyelv)tanulás?
2022. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mert ha látják, hogy mást csinálok, akkor egyből adnak valami feladatot, amit csak azért adnak, hogy csináljak valamit, múltkor például azt kellett megszámolnom, hogy hány papír van az egyik dossziéban :D
2022. febr. 23. 12:37
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám, hasonló a szituáció, nekem nincsenek a nyakamon de engem így is kikészít az hogy nincs értelme itt ülnöm heti 40 órát...
2022. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, ez nagyon régről ismerős nekem!

Az bosszantott leginkább, hogy ennek ellenére este 6-ig ott kellett ülnöm.

Nekem próbaidő után felmondtak. Utólag (több élettapasztalattal) azzal magyarázom az egészet, hogy a dolgozók két táborra voltak szakadva. A főnök azért vett föl engem, hogy az ő csapatát erősítsem. Azonban nekem pont úgy tűnt, hogy az "ellenzékiek" a barátságosabbak, segítőkészebbek velem, így náluk viszonylag többet voltam, velük többet beszélgettem, tőlük könnyebben kértem segítséget.

Vagyis nem a főnök csapatát erősítettem. Hozzájött még, hogy a titkárnő állítólag nem kedvelt, aminek oka ugyan nem volt, de megmondták, hogy ha ő eldönti, hogy valakit nem kedvel, az általában nem is maradhat a cégnél.


Szerintem óvatosan kezdj el nézelődni más hely után. Ui. ha itt eltöltesz sok évet, akkor tényleg leépülsz, és más helyen már semmire sem leszel alkalmas. Akkor pedig tényleg nagy bajban leszel.

2022. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#6 Sajnos én is azt érzem, hogy tettvágy megvan, de nem tudnék beilleszkedni egy új környezetbe. Illetve be tudnék, csak az emberek... ördögi kör ez.
2022. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egy ideig még jó volt meg buli volt, hogy nem kell csinálni semmit, de most már nagyon nagyon lassan megy az idő, tapasztaltatot se gyűjtök semmit, + már internetezéssel se tudom magam lefoglalni, mert egyszerűen napi 8-ból 7-et végig internetezni minden nap bármilyen nehéz is elhinni de egy idő után már nagyon unalmas tud lenni.
2022. febr. 23. 12:50
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én felmondanék. Azért elmondásod alapján nem egy kellemes munkakörnyezet amúgy se.
2022. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
De azt mondtad a főnök ott ül melletted nem csinálhatsz mást csak dolgozhatsz, mármint a semmit. Akkor hogy keveredtél a napi 7 óra internetezéshez...?
2022. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!