Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkakeresés: nem gond, ha...

Munkakeresés: nem gond, ha elfogadom most a biztosat, de lehet 2-3 hét múlva kapok egy nagyon jó ajánlatot, és akkor itt hagyom őket?

Figyelt kérdés

Csináltatok már ilyet, vagy csak én kényszerülök ilyen (kényszer)megoldásba?


Keresgélek pár hónapja, most lett végre olyan, ami végülis normálisnak tűnik, megfelel kb az elvárásaimnak, ha nem is 100% (kb 70 fős KKV), de amilyen xar hirdetések voltak eddig, ez a legjobb opció eddig. :D


Pénz most már kéne, és nem várhatok tovább a bizonytalanra, így bolond lennék nemet mondani az 1.-re (már jelezték is, hogy felvennének), ami lehet hogy még jó is lesz.


Viszont ma találtam egy jót (multi), beadtam, mert szeretném megnézni őket, az is lehet, az meg 100% lefedi amit keresek,- de volt olyan is, ahol az interjún derült ki, hogy nem ezt keresem.. Szóval ez még bizonytalan.


Szóval nem kérdés innen nézve, hogy el kéne fogadnom most az elsőt, de mire kezdenék, vagy 1 héttel ha dobbantok, mert úgy alakul, akkor én szemét leszek?



2022. febr. 28. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 30 nap próbaidő úgyis van, azalatt simán felmondhatsz.
2022. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem. Ez a próbaidő lényege. De ők is ugyanígy dobhatnak, ha találnak egy "jobbat".
2022. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, ismerem a jogszabályt, és volt is már korábbról, amikor otthagytam helyet próbaidő alatt..


Csak igényelném már a stabilitást rendesen, meg jobb szeretem a tiszt megoldásokat.. :(


meg már nem 20 éves vagyok, hanem 30..

2022. febr. 28. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 45, de simán megcsinálom ezt. Szerintem oké ez, nyugodtan mondj fel, ha bejön a másik.
2022. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

erről szól a próbaidő, mindkét oldalról

nyugodj meg, ők is szemrebbenés nélkül kibäsznak, mint cicust kakilni, ha épp úgy alakul

2022. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, a cégnek is idő- és pénzveszteség, de még mindig nekik fáj kevésbé, mint az egyénnek. Te életed, amiből egy van.


Kezdj a kkv-nál és hagyd ott őket, ha bejönne a multi.

2022. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! :)
2022. márc. 1. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!