Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináltatok volna?

Mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

Új vagyok a munkahelyen, kaptam magam mellé egy kollégát, aki segít a betanulásban. Tegnap munka végén úgy egyeztünk meg, hogy másnap reggel megmutat egy feladatot hogy kell csinálni. 6-kor kezdünk, 6-kor még sehol nem volt. Várok, 10 percet, sehol, 20 perc, sehol. Elindultam megkeresni, mert én már álltam volna neki dolgozni, mert 8-ra jön a főnököm, és azt látja nem csináltam semmit. Nagy nehezen megtaláltam a szomszéd üzemben, kávézgatott a többiekkel. Eleve úgy néztek rám, mikor beléptem, hogy mi a sz_rt keresek itt? Mondtam neki, akkor meg tudná mutatni amit beszéltünk, mert szeretnék elkezdeni dolgozni. Azt mondja igen, mindjárt jön. De nem nagyon mozdult meg. Visszamentem a helyemre, fél órát vártam, még mindig nem jött. Kínos lett volna megint lemenni, de nem tudtam mit csinálni, ha nem csinálok semmit mire a főnök jön, én kapok. Megint lementem, akkor már csak a főnökkel beszélgettek, mondtam, hogy szeretnék elkezdeni dolgozni, de nem tudom mit kell csinálni. Jaj, azt mondja bocsi, mindjárt jövök, aztán röhögcsélnek tovább a főnökkel. 7:40 volt, mire feljött és megmutatta mit kell csinálni, és addig én se tudtam dolgozni. De még én éreztem rosszul magam, mert szólni mertem, meg az a figymáló nézés, mikor beléptem.... vagy talán nem kellett volna? Ti mit csináltatok volna?

L/24


2022. márc. 1. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

én megvártam volna


ha tapasztalt vagy ilyen munkahelyeken, akkor tudod jól, hogy jobb esetben a munka nem arról szól, hogy 8 órán át hajtasz, mint állat


sokszor vannak emberek akiknek a 8 óra valójában 2-3 óra cigi, kávé szünettel telik

addig nem tudtál semmit csinálni?

2022. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Én is vártam volna

Mikor gyárba mentem dolgozni konkrétan elfelejtették hogy ott vagyok és 2,5 órát csak ültem es vártam 🤣

Én vártam volna aztán ha valaki szólt volna megmondtam volna hogy azt mondta xy itt fogunk találkozni és őt várom blabla

Én ilyen téren nem vagyok szívbajos

2022. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor se értem, ha szólok, akkor miért nem lehet jönni..
2022. márc. 1. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem se lenne szimpi ez a hely, meg hogy még ők néznek rád undorral, amiért felelősségtudattal állsz hozzá a munkához.. Én amúgy csak egyszer szóltam volna neki, utána meg játszottam volna a telefonomon, amíg méltóztatik feljönni.
2022. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor odament hozzád a főnök, akkor kellett volna közölnöd vele, hogy reggel 6 óta várod a munkatársad, hogy végre elkezdhess dolgozni.

Szarul jöttél volna ki belőle, de a másik rohadtul megérdemelte volna hogy leb***zák.

2022. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!