Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire veszélyes Németország...

Mennyire veszélyes Németországba futárnak menni?

Figyelt kérdés

[link]



Ez lenne a meló.


Mi a véleményetek?



2022. márc. 5. 07:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10: Így értem. Azt hittem, hogy ismeri a várost.

Frankfurttal jártuk meg tavaly, egy hétvégére mentünk volna, és a no go zona közepén volt a hotel. De mi ezt ugye nem tudtuk, mert nem ismerjük a várost. Inkább elhúztunk, pedig délután három volt még csak. 🙈🙊 Drogosok, prostik, rendőrségi kordon, hullazsák... Életem legrövidebb városnézése. Azóta előbb beszélünk azzal, aki a környéken él, hogy hova nem kell menni, hol érdemes megszállni.


Ahol mi lakunk, ott nyugodtan mászkálhatsz. Csendes, nyugis kisváros. Vannak migránsok, de nem viselkednek "úgy". A lengyeleknek, ukránoknak rosszabb híre van. Azok ha isznak, akkor balhéznak, és mindig isznak.

2022. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
A legnagyobb baj, hogy fix munkaidő sincs írva, tehát mehetsz akar 12 órát , amikor németben 10 óra a megengedett és meg csak túlóra pénzt sem kapsz. Szívni fogsz, de indulásnak tökéletes.
2022. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%
A migrans te vagy.
2022. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%

"migránsok, no go zone"

Aha, így már értem. Töröld az M1-et a csatornák közül és az origot a könyvjelzők közül, fél év múlva próbálkozz újra az álláskereséssel. Következő kérdés?

2022. márc. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!