Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka való kórosan...

Milyen munka való kórosan önbizalomhiányos, szorongó, intorvertált és kissé lassú felfogású embernek?

Figyelt kérdés
Van ilyen nyugodt, kevésbé stresszes munka?

2022. márc. 8. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Levéltáros.
2022. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én szerintem ilyen kib@szott földönkívüli vagyok, akinek nincs helye a Földön. Ufó vagyok... De legalábbis nagyon különc.
2022. márc. 8. 09:29
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Pszichológus először. Utána meg az, ami tetszik neki.
2022. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Grafikus, keramikus, illusztrátor stb.
2022. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

2-es megjegyzés: Ugyan már... Mindenkinek meg van a maga baja, nehézsége (csak sokan nem mutatják). Számtalan különféle foglalkozás létezik, biztos van megfelelő. Lehet, hogy nem minden lenne jó, de érdemes kicsit utána olvasni. Két könyvet ajánlok: nem mostaniak ugyan, de elég részletesen bemutatják a különböző foglalkozásokat:


1) Mi legyek? Száz szakma; szerk.; Tankönyvkiadó, Bp., 1965

2) Mézes Flórián (szerk.): Szakmák könyve (Hol tanulhat?-Mit hoz a szakmája?-Lesz-e állása?-Mennyit kereshet?), HVG Kiadói Rt., 2006

3) Száz x szép Szakma, Mérei Ferenc Fővárosi Pedagógiai és Pályaválasztási Tanácsadó Intézet, Budapest, 2009

2022. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg leírhatnád azt is, hogy mit szeretsz csinálni, miben vagy jó.
2022. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

Erre találták ki a közmunkát havi nettó 56e-ért.

Ha ennél több pénzre vágysz, akkor old meg a problémáidat (valószínűleg szükség lesz pszichológusra hozzá).

2022. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
#5 Igen, mindenkinek vannak problémái, csak vannak, akik kezelik őket és vannak akik beletörődően elhatározzák, hogy ezekkel életük végéig együttélnek. A kérdező most ez utóbbi felé kacsintgat. De alapból az nem érv az önfejlesztés, önismeret ellen, hogy sokan nem tesznek semmit az életükért, csak viszik a családjuk által rájuk pakolt terheket!
2022. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Személy és vagyonőr, takarító, gyári munkás, szórólap terjesztő.
2022. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Shaddark ***** válasza:
90%

"kórosan önbizalomhiányos, szorongó, intorvertált "

Nekem erről József Attila jutott eszembe :)

A nagy művészek mind kicsit (vagy nagyon) problémásak voltak mentálisan - pont ezért voltak képesek másként láttatni a dolgokat.

Egy normális költő vagy festő csak giccset tud alkotni. Minden tökéletes rajta, de mégis értéktelen, mert nem különleges.

2022. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!