Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha sírok minden műszak előtt,...

Ha sírok minden műszak előtt, akkor nem lesz annyira megterhelő?

Figyelt kérdés

Röviden: szálloda, teltház, 2 ember a bárban, 120 vendég.

Emberileg minden tőlem telhetőt megteszek, hogy minél előbb kiszolgáljak mindenkit, de ennyi ember mellett képtelenség mindenkinek megfelelni. Egyes vendégek nagyon gorombán viselkednek, rettentő stresszes az egész műszak.

Az utóbbi három napban sírva fakadtam. "Vicces", hogy a fizikai megterhelés eltörpül az érzelmi mellett.

Ha ráerőszakolnám magamra, hogy már műszak előtt kisírjam magam, akkor attól vajon könnyebbé válna? Vagy csak még érzékenyebb, instabilabb lennék?



2021. jún. 7. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva.Nézni kell más helyet,olyan munkát nem szabad csinálni ami ennyire megviseli az embert.És igen,a fizikai megterhelés kevésbé megterhelő mint a lelki.
2021. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne munkahelyváltáson gondolkodnod, mert nem normális dolog, ha minden egyes alkalommal akár munka kezdése előtt, közben vagy után sírva fakadsz. Ne terheld magad, mert egyrészt az egészséged is rámehet erre, másrészt pedig egyértelműen ez nem neked való.
2021. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen, mert a sírásnak stresszoldó hatása van (másik jó, ha elkezdesz nevetni, mert az is hasonló), de nem akarsz inkább munkahelyet váltani?


Ha nem lenne stresszes munkahelyed, nem kéne sírnod.

2021. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De, ugyanúgy megterhelő.

Sürgősen keress másik munkát, mert tönkre fogsz menni.

Vagy ha van pár hónapra elegendő tartalékod, én már ma felmondanék. Az egészséged fontosabb.

Mióta dolgozol itt amúgy? A fizetés jó legalább?

2021. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez a harmadik évem és félmilliót keresek + néha becsúszik némi borravaló.

Mivel már annyira hozzászoktam, jó kapcsolataim vannak, nem akarom itt hagyni :( Biztos nem találnék mégegy ilyen helyet, ami azt illeti.

2021. jún. 7. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen van az a pénz amiért az ember képes magát teljesen tönkretenni. Akkor csak sírjál munka előtt, ha ez így neked jó!
2021. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Néhány év múlva a félmillió forintod + a néha becsúszó borravalód jelentős részét a stresszből adódó orvosi kezelésekre és gyógyszerre is költheted akár. Kérdezd meg magad, hogy gond lenne-e kicsit kevesebbet keresni azért cserébe, hogy a józan eszed (és méltóságod) megőrződ, vagy pedig bevállalod, hogy folytatod a jelenlegi életmódod. De ha ennyire nem akarsz váltani, akkor nincs is értelme több tanácsod adni neked - mérlegelj.
2021. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Általában nem szokott ennyire durva lenni, de érthető, hogy annyira hosszú bezártság után mindenki ki akar mozdulni. Csak azt nem értem, hogy ha akkora a munkanélküliség mindenhol, mégis miért nincs elég staffunk 😅😅
2021. jún. 7. 16:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem akarod otthagyni, akkor szerintem vedd be a 'leszarom tablettát'; tedd meg, ami tőled telik, de az egészséged ne menjen rá - vagy sírj, tudom is én, nem gondolnám, hogy jobb lenne, ha már előtte is sírnál, sőt, de nem is vagyok pszichológus...
2021. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!