Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún miért akadnak...

Állásinterjún miért akadnak ki azon a kérdésen hogy mennyi home office van? Mondták hogy semennyi, én meg felálltam köszöntem és eljöttem, és még ők voltak megsértődve

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 09:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
jól tetted. Tré, múlt évszázadbeli cég, a franc se akarna ott dolgozni.
2022. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

Mert a legtöbb munkáltató szemében a home office csak otthoni bohóckodás, ami hatékonyságában és produktivitásban meg sem közelíti azt, amikor bent vagy a cégnél, és ott áll mögötted a főnök csípőre tett kézzel. És bár általánosítani sosem helyes, de van is ebben némi igazság.

Ha nem állsz fel azonnal magadtól, a helyükben a kérdés hallatán én is megköszöntem volna szépen hogy befáradtál, és majd értesítünk…

2022. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%

" És bár általánosítani sosem helyes, de van is ebben némi igazság."


2020. március eleje óta nem tettem be a lábam a munkahelyemre és teljese elégedett mindenki a munkámmal. Távközlési multi.

Észre kéne venni hogy 2022 van és nem 1970.

2022. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

"és ott áll mögötted a főnök csípőre tett kézzel."


Amely főnök csak így képes fenntartani a munkát, hogy ott áll ostorral az adja be még ma a felmondását mert alkalmatlan a feladatára.

2022. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Van egy rossz hírem, ha azok szerint 1970 van, akik veled szemben ülnek az interjún az asztal másik oldalán, akkor bizony 1970 van, akár tetszik neked akár nem. Annyit tehetsz, hogy megköszönöd a lehetőséget és odébbállsz, aztán keresel olyan helyet ahol a balekok hagyják, hogy a home office-nak nevezett otthoni lógással lehúzd őket.
2022. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk csak nekem nincs home office lehetoseg :D

Pedig meg a recepcios is dolgozhat otthonrol

2022. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a covid alatt volt home-office, és a cég általános észrevétele az volt, hogy csökkent a munka minősége. És nem azért, mert otthon nem volt mögötted a főnök csípőre tett kézzel, hanem azért, mert minden projekt csapatmunka, ahol a folyamatos konzultáció elengedhetetlen. Ha pedig a kollégád nincs két méterrel arrébb az irodában, akkor nem biztos, hogy naponta 6-szor felfogod hívni, vagy kisregény emaileket írsz neki.
2022. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

"ha azok szerint 1970 van, akik veled szemben ülnek az interjún az asztal másik oldalán, akkor bizony 1970 van, akár tetszik neked akár nem."


erre van egy nagyon egyszerű megoldás: olyan végzettséget kell szerzeni hogy ne én versenyezzek a cég kegyeiért hanem a cég versenyezzem az én kegyeimért.

ennyi. egyszerű.


sok helyen ma már nem a cég diktál mert ha embert akar aki ér is valamit, akkor nem ő szabja már a feltételeket, hanem az ember aki vagy odamegy vagy nem.

2022. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

"hanem azért, mert minden projekt csapatmunka“


csomó olyan munka van amely totálisan jól végezhető egyedül is, minimális kommunikációval. ez melléduma. nem megyük ma már olyan helyre ahol nincs HO.

Nem és kész. Oldja meg a cég ahogy akarja. Ha nem oldja meg = oda nem megyük. ennyi.


Majd lesz másik amelyik megoldja.

2022. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi vagyok, hogy milyen állásra jelentkeztèl
2022. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!