Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen volt a valaha volt...

Milyen volt a valaha volt legrosszabb, leg vérszopóbb főnököd? Részletesen!

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostani. 5 éves terjedelemmel, gyakorlatilag hagyta, hogy bárki átigazoljon mondjuk rajtam, hogy aztán elkövetőknek jó legyen. A cégtől rengetegen elmentek már, ennek következményei az embereken is megmutatkoznak, hiszen senki nem kap azért többet, mert mások helyett is dolgozik. A főnöke barátjára sokat panaszkodtak, ő is főnök, de jó managernek számít, mert jó kapcsolatokat ápol a dirivel. A vezetők közül is, bárki, bármit csinálhat, annak nem lesz következménye, de ha egy mezei dolgozóról van szó, akkor az hátrányból indul.
2022. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valójában csak ilyet ismertem (mármint, most cégvezetp, tulajra gondolok elsősorban). A dolgozó le van szarva, csak a pénz dőljön. Fizetésemelésre sosem telik rendesen, minden másra igen. Bejön, körberiszálja magát, visítozik (vagy bömböl), aztán elégedetten távozik. Nem főnöki székben, lámpavason lenne a helye az ilyeneknek.
2022. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére eddigi 4ből csak 1 volt ilyen, de sajnos abban az esetben az ő főnöke is a kezére játszott:

- kivételezés: a kiváltságosoknak mindent szabad, a többiek rabszolgasorban dolgoznak

- fizetésemelést csak a kiváltságosok kapnak (mert az éves értékelésnék nekik max pontot ad, a többieket pedig lehúzza, hogy kijöjjön az átlag)

- mikromenedzsel: mindenbe beleüti az orrát, apró problémákat felfúj

- folyamatos stressz a mikor lesz már kész téma miatt

- túlórát elvárja indirekt

- keresztbe tesz ahol tud, pl. megbeszélt négyszemközti meetingről 20 percet késik

- a csapattagok előtt megaláz

- a nem kivételezettekről folyamatosan panaszkodik a főnökének

- visszatart információkat, minél több minden az utolsó pillanatban derüljön ki, de ezt mégis úgy tálalja mintha a dolgozó hibája lenne

2022. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bolt vezető egy élelmiszer boltban.Megmutatott mindent de azt vàrta el hogy azonnal mindent tudjak kasszàzàst is beleértve úgy hogy életemben nem àraztam ès kasszàztam még:D

De ha szívesség kellett akkor nagyon kedves tudott lenni a kis véglény.Utàlt engem az első pillanattól fogva és folyton megjegyzéseket tett és kívàncsiskodott a magàn dolgaimról.Utólag esett le hogy irigy volt ràm mint a kutya.

2022. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A hármas mintha az én volt főnökömet/menedzseremet írta volna le. :D


- kétszínű, szemtől szemben általában kedves, de a dolgozók háta mögött mindenkit kibeszél a két kedvencével

- a két kis kedvencnek mindent szabad, illetve semmit nem kell, de mindenki mással úgy bánik, mint valami rabszolgával

- minősíthetetlen stílusban beszél veled mások előtt, nyilvánosan megaláz

- elvárja, hogy munkaidőn kívül is egyből ugorj, ha csettint egyet

- mindenbe beleszól, bolhából elefántot csinál

- a két kedvencen kívül mindenkit lehúz a partnernek, rossz színben tünteti fel őket, ezáltal előléptetéstől/plusz pénztől fosztja meg őket

- nem tájekoztat megfelelően/időben, aztán később úgy adja elő, hogy pedig hát ő mindent elmondott, te nem emlékszel jól

- csak a kedvencek véleményére ad, ha nem tartozol közéjük, akkor vagy ki se kéri a véleményed vagy totálisan semmibe veszi, hiába vagy elvileg te is a csapat tagja


Huhh, tudnám még sorolni, de már ennyitől iszonyúan felment bennem a pumpa, pedig már egy éve nem dolgozom ott. :D

2022. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egypár. Az első mondvacsinált okokra hivatkozva kirúgott, mert kellett a hely az unokahúgának, akit kirúgtak. Azt mondta, hogy -ez egy thai masszázsszalon volt, ahol recis voltam-biztosan én osztottam be úgy a lányokat, hogy ki tudjanak menni a szomszédos országba, egészen ezelőtti napig amiatt futkosott, hogy nekem nehogy rendőrségi ügyem legyen belőle, mert a lányok nem léphették volna át a határt. Igen ám, de a lányok nem találkoztak rendőrrel útközben. Később aztán visszahallottam olyanokat is, hogy a váltótársam, aki amúgy sosem látott, addig duruzsolt neki amíg ki nem rúgott, engednie kellett a nyomásnak.

A másik egy nemidénbarnult illető volt, akinél titkárnőként dolgoztam egy rövid ideig, céget a pénzes csaja finanszírozta, ő meg elcsajozgatott mellette, nekem a fő feladatom az volt, hogy hozzam-vigyem a nőit, meg kitakarítsam az albérletet. Este is és hétvégén is hívogatott, mindig kellett volna neki valami intéznivaló. Szándékozott egy alapítványt is létrehozni, amiből ő járt volna jól. Azóta tönkrement a cége, mindegyik.

A jelenlegi háááááát, az is megér pár szót, ha olyanja van, simán egyik percben vigyorog, utána meg ordít-nem nő-, lecseszést kaptam, amiért szabadság alatt nem voltam hajlandó dolgozni, a spanok mindenek előtt, az új embernek minden egyszer felajánlja a régi, már bizonyított dolgozók jelenleg betöltött helyeit, büszke magára, milyen jó emberismerő, közben meg bárkinek bármit elhisz, emellett iszonyat pletykás is, és minket szid, honnan ment ki megint az információ.

2022. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!