Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb munkahelyi élményed?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Huszonéves voltam, sportoltam, magyar kajak kenu válogatottban voltam.

Főnökasszony egyszer csak behívatott az irodájába,elbeszélgetésre.

fura volt.Elején levette a zakóját, top volt alatta.beszélt beszélt, elkezdett személyesebb témákra magánéleti dolgokra is rámenni.Néha ekkor hozzámért majd mélyen a szemembe nézett.

Utána odaült az íróasztalához,majd mondta menjek oda hozzá.Kicsit hevesebben vert a szívem, mert éreztem nem normális elbeszélgetés lesz ez.azt mondta térdeljek elé,és nyaljam ki.Lefagytam.

Kicsit szétrakta a lábát, bugyit csak félrehúzta és mondta térdeljek és nyaljak.

Megtettem, de sajnos az izgalomtól alig bírtam, egyből elsültem.

azt mondta semmi baj, ha tetszett este vár magához.oda is elmentem.

több hónapig jártam hozzá titokban, míg lett barátnőm, utána otthagytam a melóhelyet is.28F

2021. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársam majdnem belehalt egy munkahelyi balesetbe.
2021. szept. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A főnök nem hitte, hogy a csapatban vannak nagyon rossz indulatú személyek, így egy rózsaszín ködben élt. Meg is lett az eredménye.
2021. szept. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az akkori munkahelyemen volt egy részleg, ami előtt minden reggel el kellett mennem. Nagyon sz@r helynek látszott, frusztrált emberekkel, sok és sz@r melóval. Mikor elmentem előtte, mindig elmormoltam egy imát, hogy az isten irgalmazzon, hogy ide rakjanak. Aztán egyszer év végefelé mondja a főnök, januárban ott kezdesz.
2021. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Egézségre káros anyagokal kelett dolgozni 0 védöfelszerelésel én elmentem aki marat megvakult.De volt ember akit fizikai munka miatt tönkre mentek az izületei.Mind a 2 helyen a külsös vizsgálatok szerint minden szabályos volt.Akkor meg tanultam csak magamra számithatok és ha valami nem stimel egyből lépni kel különben vak lennék vagy rokant.
2021. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm hivott oda dolgozni a főiskoláról, akivel nagyon jóban voltunk. Első naptól kezdve kiközösitett a munkahelyen. Az ottani barátnőivel egész nap hozzám nem szóltak. Nem is próbálkoztam néhány nap szenvedés után már. Aztán a negyedik héten szólt a főnökasszony (aki az egyik csaj tesója volt), hogy nem kell mennem többet. A többiek utolsó nap se szóltak nekem semmit. De előtte rám nyomtak minden munkát amit ők nem akartak megcsinálni. Még naiv voltam, és megcsináltam. Ma már ott hagynám még aznap őket a francba.

27N

2021. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
6: Szép kis ismerős. Nem vontad kérdőre, hogy miért csinálta ezt veled?
2021. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7:Sajnos nem. Az első napokban próbáltam ismerkedni a többiekkel is. De ha beszèltem hozzájuk, elfordultak. Ha kimentek ebédelni, akkor előtte sugdolóztak, majd otthagytak engem egyedül. Szerintem azt is tudták, hogy ki leszek rúgva, de senki nem szólt egy szót se nekem.

Pedig nem is ismertek. Vagyis az ismerősöm igen. Nem értem akkor minek hivott oda egyáltalán. Nem én kértem. Csak tudta nincs munkám, írt hogy az irodába keresnek embert és nem lenne kedvem menni.

Azóta ha meglàt az utcàn, el szokott fordulni.

2021. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
77%
Első és utolsó munkanapom volt . Egyik helyiségben elviselhetetlen hideg másikban elviselhetetlen meleg . Nagyon beteg is lettem tőle már másnap . Leszartak egyáltalán , érthetetlen feladatokat adtak ki és nem tudtam még csak kérdezni se senkit . Ott is hagytam .
2021. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőmunkahely, főállásban, első hét. Szellemi munkakör, de konkrétan éjszakázni kellett, mert pár diákmunkás terepmunkáját kellett javítani. Mikor szóvátettem, hogy nem hiszem el, hogy egyetlen oldalt sem lehetett hiba nélkül kitölteni (menetlevelek), akkor még megpróbáltak kioktatni, hogy de biztos el sem tudom képzelni milyen nehéz feladat. Közben meg tudom, mert korábban csináltam, de úgy hogy én voltam a sofőr is, nem csak papíroztam. Elég gáz volt a kivagyiság. Többek között ezért is, egy hét után otthagytam a helyet
2021. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!