Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Legrosszabb munkahelyeitek?

Legrosszabb munkahelyeitek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
kérdésekre válaszolni..
2021. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a jelenlegi munkámat, viszont előtte megjártam már jó néhány alkalmi munkahelyet. Ezek közül viszont csak a húsüzem volt az, amire kifejezetten rossz emlékekkel és keserű szájízzel tudok visszagondolni.

Ettől függetlenül nem törölném ki a múltamból, mert sok tapasztalatot hoztam magammal onnan, és az a pár hónap hozzátett a személyiségem fejlődéséhez.

2021. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
A fidesz propagandaosztálya.
2021. szept. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még ápoló voltam, az összes hely. Most gyárban vagyok szalagon, az egy álom azokhoz képest, győzöm a tempót, senki nem b. szogat.
2021. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem belföldes kamionsofőrnek egy "családias" céghez. Kamiont ugyan ritkán kellett vezetni mert fuvar alig volt, így az üres időkben, hol lakatoskodni kellett, hol a traktorokat/mezőgazdi harceszközöket takarítani ,szerelni. Ja és hozzáteszem mint fizunapon kiderült mindezt 1000ft/óra :DDD
2021. szept. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Penny, még mosdóba sem lehetett kimenni, evés, ivás is tabu volt. Mikor beléptem az őr elvette a tárcámat, telefonomat, mindent, ami érték. Kötelező volt leadni. Mikor mentem ki az őr átkutatott. Azóta én is vagyonőr vagyok, tudom, hogy ezekhez nem volt joga, jól fel kellett volna jelenteni.

A főnök zsarnok volt, állandóan ordítozott. Megálltam orrot fújni sé elkezdett üvöltözni, hogy "Nem se gg vakarásra fizetlek", stb.

2021. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hu ez durva. Gondolom a fizu se volt egy álomfizu
2021. szept. 2. 18:04
 8/12 cukikutyus ***** válasza:
100%
6/7,nekem unokatesóm dolgozott Pennyben. Legtöbbször kasszában volt.Veseköves lett,mert alig volt ideje vécére menni.Ott is hagyta azóta,mostmár vonaton kalauzként dolgozik.
2021. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Patikában dolgoztam és Nagyon agresszívek voltak a betegek. Nem egyszer sértegettek engem vagy a kollégáimat, a biztonsági őrrel kellett őket megfenyegetni, hogy távozzanak.


Bejöttek vélhetően drogos vagy alkoholista, hajléktalan kinezetűek is, akik nagyon rossz szagot árasztottak magukból...


Az orvosok is sokszor elrontották a recepteket, azzal is küzdenünk kellett rendszeresen...

2021. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Legelső munkahelyemen voltam műhelyben esztergályos 10 éve. Minden jött - ment agyatlan barmot is felvettek a mezőről be tanított műveletekre. Kivancsiskodtak a magán ugyeimet illetően. Lestek a Facebook profilomat is,hogy legyen beszéd téma a dohanyzoban. Emiatt be is szóltak sokszor meg dobaloztak a műhelyben.

Már több volt a soknal. Másnap felmondtam azonnali hatállyal.

2021. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!