Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális hogy a munkahelyemről...

Normális hogy a munkahelyemről hívogatnak a szabadnapomon?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 09:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Van ilyen...
2022. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Felvenném én is, mit akarnak. Egyébként nem szabadna hívni, de ez attól is függ, milyen pozícióban vagy.
2022. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
semmilyen pozícióban nem szabadna hívni. Szabadnap az szabadnap.
2022. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, miért. Ha valamit csak kérdezni akarnak (pl. Hová raktad tegnap xy munkaeszközt, most kéne valakinek.), az normális. De ha viszont azért, hogy hirtelen munka adódott, menjél befele, különben kirúgnak, az már nem igazán.

Felvetted vagy csak láttad, hogy hívtak?

2022. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
44%

Milyen munkakörben dolgozol?Mit akarnak neked mondani?Nagyon nem mindegy.

Te egyébként a munkaidő minden egyes másodpercét feszített tempójú munkával töltöd?Persze hogy nem, de az sem zavar.

2022. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%
Mindezt 1 napi bérért?
2022. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Munkahely es csapatszellem kerdese is.

Mi fel szoktuk venni.

Peldaul volt egy eset ahol a soforunk bajban volt, akit felhivott ravagta hogy nem erdekli, szabadnapos.

Kesobb a masik kocsija romlott el es maradt az ut szelen. A mi soforunk odament hozza, es meg mutatta hogy van vonohorog, inditokabel, plusz uzemanyag, szerszamkeszlet, alkatresz, stb nala, de most ott rohadj meg, mert en is szabadnapos vagyok.

2022. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Hát engem hívott a kolléga, vagy írt messengeren, nem zavart. Infó kellett neki, jóban vagyunk. De volt olyan másik cégnél, hogy a főnök hívott, hogy adom az ügyfelet. Szombaton. Kint voltam egy vásárban. Szerinted? Na, ilyenkor lépni kell vagy nem felvenni. Minden szitu és meló más.
2022. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
58%
Nem normális, kihasználnak.
2022. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem magát a kérdést sem. Minek veszed fel? A szabadnap az szabadnap. Hívjon, nem vagyok elérhető. Pont. Ha nem tetszik, rúgjon ki. Ja azt nem meri... 😂
2022. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!