Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan vészelitek át a dög...

Hogyan vészelitek át a dög unalmas munkátokat? Mi a jó praktika, hogy ne kattanjatok meg a 8-12 órában, ha nincs nagyon lehetőségetek a telefon nyomkodáson kívül másra?

Figyelt kérdés
Esetleg váltanátok kevesebbet fizető, de változatosabb munkáért hosszútávon? Vagy jó pénz, és kb. semmittevés?

2022. márc. 21. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Tanulás, e-learning, YouTube, filmnézés (netflix, Amazon, hbo), játék app, hírek olvasása.
2022. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen munkának, olvasnék vagy történetet írnék, amikor épp nem kell semmit csinálnom.
2022. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk sok a munka, ki is néznének, ha nekiállnék telefont nyomkodni, a gépet meg nem is lehet másra használni. Youtube és hasonlók be se jönnek, le vannak tiltva. De amúgy is gáz lenne, rálátnak azért páran, hogy mit csinálok éppen. Izgalmasnak nem mondanám a munkám, de van annyi, hogy kitöltse a munkaidőm. Zenét vagy podcast-et szoktam hallgatni, hogy ne unatkozzak közben.

Ha nálad ilyen nincs és bármit csinálhatsz, csak ott kell lenni, akkor tudsz filmezni, sorozatot nézni, olvasni, játszani stb. Ha olyan kell, ami nem látszik, akkor neked is a zenét, podcastet, hangoskönyvet tudom ajánlani.

2022. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a meló amit te végzel?
2022. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
tanulhatnál nyelvet.. hangoskönyveket lehetne hallgatni, stb.
2022. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Logisztikus vagyok, és sokszor van üresjárati percem, általában 3-4.
2022. márc. 21. 15:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
jó pénz, és kb. semmittevés, csak ebből tudok kenyeret venni
2022. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Magyarországon kevés ilyen munka van?
2022. márc. 22. 06:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Zenet hallgatok altalaban, illetve neha leallunk a kollegakkal beszelgetni par percet.
2022. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Logisztikusként mi a fenét csinálsz, hogy unalmas a munkád? Meg gondolom elirtad azt a 3-4 percet, ha csak ennyi üresjarat van az kb arra elég hogy atporgesd az üzeneteidet Facebookon, valódi unatkozas nem lehetséges ennyi idő alatt.
2022. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!