Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi volt a legkevesebb idő...

Mennyi volt a legkevesebb idő amit egy új munkahelyen voltál?

Figyelt kérdés
Óra, nap? Mennyi időt sikerült ott tölteni és miért mondtad azt, hogy neked ennyi elég volt? Ha ilyen kevés is volt azaz idő.

2022. márc. 23. 08:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3 nap.
2022. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

2 hét

Nem mentem velük csapatépítőre és az egyik féreg jó viccnek gondolta azzal poénkodni, hogy ha nem megyek, nem sokáig fogok ott dolgozni. Visszaszóltam neki, hogy volt munkám és életem is előttetek és ahogy ezt az állást megtaláltam, úgy találok egy tucat másikat is helyette, de engem ne fenyegessen senki azért, hogy a szabadidőm vele töltsem. És elfogadtam egy másik ajánlatot, amivel kapcsolatban másnap hívtak vissza, majd kisétéltam a legszélesebb vigyorral az arcomon és dobtam egy hintet a főnöknek arról a toxikus bagázsról, akinek köszönhetően meggondoltam magam.

2022. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
mcdonalds, 1 nap. Ha nem lettem volna beszari még akkor, kb fél nap után eljöttem volna :D
2022. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Pár perc kb.

Megbeszéltük mikor kezdek. Egy másik dolgozót kellett rögtön helyettesítenem mert annak elintéznivaló dolga volt. Ok. Bentem reggel, ott vigyorgott ez a barom. Megkérdeztem ketten leszünk, vagy mi?

Hát tuti nem, mégse kellett menni neki mittudoménhova és inkább bejött dolgozni. Menjek haza. Ő volt ott előbb. Felhívtam a főnököt hogy ez csak így megy? Hebegett-habogott, elfelejtett szólni, majd délután menjek be inkább dolgozni. Mondtam a vigyorinak hogy a jó édes anyjukkal szórakozzanak. Délután csörgött a telefonom, gondolom kerestek hogy hol vagyok. Nem mentem be.

2022. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#12 nagyon jól csináltad, sose értettem miért baj ha valaki a saját életével foglalkozik, nem a barátaim akik a munkahelyen vannak, hanem a kollégáim(persze lehet, hogy barátokkal együtt dolgozol de az megint más)

#13 ilyenkor azért nekem is bátorságot kell vennem magamon:D

#14 szerintem ezt te nyerted, de teljesen meg is értelek

2022. márc. 23. 14:00
 16/20 anonim ***** válasza:

Diákmunkásként egy hét újságosztogatás, de ott ennyi időre is kerestek embert legalábbis attól a diákszövetkezettől ahol voltam.

Rendes munkahelyen 3 hét. Raktár, embertelen körülmények, kizsigerelő főnökség, bunkó kollégák. Félig fizikai, félig adminisztratív jellegű volt a munka, de szörnyű volt, úgyhogy menekültem.

2022. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

- 1 vagy 2 óra max. A nő már elkezdett betanítani, mikor a főni közölte h bocs mégse.. (Kiderült, hogy a rokon veszi át az új munkakört, nem én mondtam fel..)


- ahol én mondtam fel, az 2 hét volt: állandó túlóra ( többször estig!), emellé gusztustalan stílusban beszéltek velem, és sokszor full stresszbe voltak, rövid határidők, na ezeket egymáson/rajtam az újon vezették le.. emellé kérdezni sem igen tudtam, és utána azért visitottak, mert 3x sem kaptam választ a feladathoz és nem tudtam haladni.. 😅


Aztán 5 évet voltam egy jó helyen eddig.,most váltottam. :)


-Most is itt fogom hagyni viszont valószínűleg ahova felvettek: itt másfél hete vagyok. El lennék itt, bár itt is van hajtás, de ilyen ez. Amiért itt hagyom valszeg, mert most több futó projektem van: ezzel párhuzamosan egy másiktól is vártam visszajelzést, csak ott lassabban mentek a folyamatok, konkrétan az előbb hívtak, és nettó 100+al adnának többet… 😅 szóval ciki lesz ha el jövök ilyen hamar, megkezdett betanulas után.. de most nem tudok mit csinálni.


Ja egyébként egy 3 körnek is a végén vagyok, ahol szinten igen jók az eselyeim..


Év végén/elején alig volt vmi, vagy csak xar melók, most meg 1-2 hetes elcsúszással 2, de sztem megkapom a 3 ajánlatot is….


Jobb lett volna előbb… de hat nem tudok ezzel mit csinálni, biztosra akartam menni végre hónapok után… erre bejön most kb egyszerre 2 vagy 3… fck my life.. 😅😅

2022. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Cubina ***** válasza:

1 nap (vagyis éjszaka). Tesco árufeltöltés este 9-től másnap reggel 10-ig. Szünet szinte semmi nem volt, enni se volt idő, munka közben nem rágózhattam, mert azt onnan lophattam, inni se tudtam, és megállás nélkül pakolni kellett.

Hazaértem délelőtt 11-re, azonnal kidőltem és este már kellett volna visszamenni. Az ágyból is alig bírtam kimászni, minden testrészemben izomláz volt, a lábamat nem éreztem.

Betelefonáltam, hogy ne számítsanak rám többé, ennyit bírtam. :)

2022. márc. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
3 hónap.
2022. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

1 hét nyári munka a lakótelepen. Fűnyírás után gereblyéztünk, nagy kosárba gyűjtöttük a lenyírt füvet. Ez ott volt, ahol laktam. Naponta leadtuk a személyit. Napközben ellenőriztek minket. 6-ra mentünk vissza, kaptuk az aznapi 20,-Ft-ot.

Szombatig összejött a 100-as. 90 ,-Ft volt a gyorsvonat Almádiba.

Akkor a havi átlag fizetés 1.450,-Ft volt. Ha valaki egy hónapot járt, megvolt a havi 400,Ft-ja levegőn, kényelmesen.

2022. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!