Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi volt a legkevesebb idő...

Mennyi volt a legkevesebb idő amit egy új munkahelyen voltál?

Figyelt kérdés
Óra, nap? Mennyi időt sikerült ott tölteni és miért mondtad azt, hogy neked ennyi elég volt? Ha ilyen kevés is volt azaz idő.

2022. márc. 23. 08:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Amm... 5 év :D

Elküldtek mert eladták a céget szarul ment, de nem miattam :)

2022. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Katona Dius ***** válasza:
100%
3 nap volt a legrövidebb, ez diákmunka volt. Ha rendes munkát nézünk, amit már felnőttként végeztem, akkor 10 hónap. Létszám leépítés volt, és tőlem váltak meg. Akkoriban elég beteges voltam, így nem is csodálkoztam a dolgon.
2022. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapja dolgoztam egy kft-nél, amikor bejelentették, hogy megszűnik, mert a főnök Salzburgban alapít új céget.

Végkielégítést senki nem kapott.

2022. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

3 óra 😅

(Köze nem volt a valódi munkának ahhoz amire jelentkeztem.)

2022. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap. Egyre több munkát toltak rám, mert "lássam be, hogy a kollégám nem képes megcsinálni, nekem meg úgyis könnyen megy". Persze, ugyanazért a pénzért.
2022. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#4 milyen meló volt amit csinálnod kellett volna és mit kellett igazából csinálod?
2022. márc. 23. 08:56
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

12 óra a (napi)16-ból . Egy konyhán. Mikor már a belem kilógott, ájulás kerülgetett és fél óra múlva indult volna a szomszéd vérosba azbénultság utolsó buszom, benyögték, hét hogy,ez itt úgy megy, hogy munkaidön túl még maradni szoktunk, mert még csak most jön a java.

Na akkor mondtam azt, hogy köszi, de rám ne számitsanak és szó szerint menekültem haza!

2022. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Recepciósnak vettek fel, ehhez képest egész nap poharakat kellett volna mosogatni és szobákat takarítani . Nincs bajom a pohármosogatással , de ha pultos akartam volna lenni , akkor olyan munkára jelentkeztem volna . Szerencsére volt helyette más lehetőségem , így nem maradtam.
2022. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7 dolgoztam diákként étteremben, mint pincér, 16 órákat dolgoztunk átlagban, de nem volt ritka a több is:D

#8 sajnálom nagyon, azóta remélem jobb munkahelyen vagy:)

2022. márc. 23. 09:08
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap, utána még harmincad magammal kirúgtak minket, mint kiderült, már felvételkor is ez volt a terv, mert csak raktárkészlet növelésére kellettünk
2022. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!