Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt mondhatta ezt nekem?

Mièrt mondhatta ezt nekem?

Figyelt kérdés

Következő mondatot kaptam kollègàmtól:"Kètszer anyit keresel mint èn, csak èn nem hasznàlom ki a munkahelyem."


Anyit a hàttèrről, hogy èn kèt àllàssal viszek haza 2* anyit mint ő, ès a kihasznàlàs, hogy munka előtt, utàn letusolok, megreggelizek, 11 kor ebèdelek, amit a cèg àll. Ès pèntekenkènt viszek haza egy 16 szeletes tortàt 2500 ft-èrt, meg elkezdtem ingyen angolt tanulni. Annyi,(ami tènyleg nem jàrna) hogy 1 hèten 2* fű alatt kimosnak nekem 3 polót, 1 nadràgot, meg egy zoknit, meg megszàrítanak, de csak tèlen (mert màsnapra nem szàradna meg) egy 2l colàèrt cserèbe. Ès egy óràval hamarabb megyek munkakezdès előtt, mert nem kerülök dugóba, kevesebb benzin fogy, ès van időm a reggeli teendőkre De ezeket ő is megkapnà.... Ès ezzel jön, meghogy mennyit spórolok a cègnek, mert èn haza is viszek kajàt. (ami a kukàba kerülne)

csak èn nem èrtem a felhàborodàsàt?


2022. márc. 30. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Életunt, nekikeseredett idióta lehet.
2022. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele, engedd el a füled mellett az ilyen megjegyzéseket.
2022. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2022. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!