Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok vagy mit csináln...

Mit szólnátok vagy mit csinálnátok ha a főnökötök olyat kérne tőletek hogy pucold meg a gyümölcsét, vásárolj be neki, melegítsd meg az ebédjét?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a főnök asszisztense vagy, nyilván nem ugyanolyan horderejű dolog az ilyesmi, mintha a főnököd mondjuk egy bankigazgató, te meg a helyettese lennél.
2022. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondanám, menjen a pokolba! Nem vagyok a csicskája. Amúgy meg ilyet aligha merne kérni mivel tudja, milyen a természetem 😀
2022. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam már olyan helyen, ahol voltam olyan viszonyban a főnökkel, amibe ez belefért. Meg olyan helyen is, ahol a főni azt hitte, az egész iroda azért van, hogy minden füttyére ugorjon, épp csak a kabátját nem nekünk kellett levennünk róla - na, ott elég gyorsan felmondtam. Akivel kedveljük egymást, annak örömmel teszek szívességet, de csicska nem vagyok.
2022. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne a munkakörömben.
2022. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen munkakörben dolgozom, hogy kéri a főnök, hányszor. Nekem régóta nincs főnököm, de volt régebben és előfordult, hogy megkértük egymást pl bevásárlásra. Mondta, hogy megy boltba, én is megkérhettem, hogy vegyen néhány dolgot és fordítva is.

A gyümölcs megpucolás már gyanús, nem nagyon tudok elképzelni ilyen szituációt. Esetleg, ha autóval megyünk, ő vezet. Akkor viszont semmi gond vele.

2022. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nem."
2022. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha egy csinos nő lenne, akkor még talpnyalit is kapna.
2022. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi a beosztásom. Ha az asszisztense vagyok, ez belefér - ha nekem lelkileg mégsem, felmondok. Ha azért ennél magasabb pozícióban vagyok, akkor megtagadnám, szólnék a HR-nek, főnököm felettesének, ha van olyan... ha nem érnék el ezzel semmit, felmondanék.
2022. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer poénkodott a főnökasszonyom, hogy reggelente főzzek neki kávét meg teát. Mondtam, hogy azt én ugyan nem!


De hogy a fent említett példákra is válaszoljak, gyümölcspucolás kizárt, bevásárlás kizárt, azt sokszor még magamnak se tudom megoldani. Ebéd melegítés még belefér, ha van pl valami sürgős dolga. Bár amilyen szar a céges mikrónk, nagy eséllyel felrobbantanám vele főnökasszonyom ebédjét. 😂

2022. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!