Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárakban a teszt feladatok...

Gyárakban a teszt feladatok kb ugyanazok?

Figyelt kérdés
Laptopon kitöltendő tesztről van szó, ugyanaz alatt azt értem, hogy nyilván a feladatban lévő szavak, számok, képek stb mások, de a feladatok típusai ugyanazok? Egyik gyárban pár éve laptopon kellett tesztet kitöltenem, ami időre ment, volt benne fejszámolás, abc sorrend, vizuális memória, csoportosítás, összetett szavak képzése stb. Most egy másik gyárba jelentkeztem, jövő héten megyek a teszt írásra és a gyár honlapjára ránéztem és ugyanolyan próba tesztet adott ki, mint amilyet pár éve töltöttem ki laptopon a másik gyárban. Szóval nagyjából ugyanazok ezek a tesztek?
2022. márc. 31. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ugyanaz, de ugyanolyan jellegű. Nyugi azokat a teszteket, egy analfabéta is meg tudja oldani. Fogalmazásod alapján neked simán menni fog.
2022. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi

Az a baj ha időre megy valami én meg izgulok, akkor leblokkol az agyam. Csak ezért félek kicsit :D ha nagyon zavarban vagyok vagy izgulok még a nevemet is képes vagyok elrontani. Ezért be akarom gyakorolni azt a tesztet

2022. márc. 31. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!