Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem?

Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Sajnos vagy nem de totál beleestem a kollegamba. Valahol ő a felettesem. Nem vagyok már tini de nem tudom hogyan kezeljem a szitut. Hát ha hozzám ér mintha az áram rázna és ez neki is feltűnt és direkt csinálja. Közben nagyokat mosolyog.

Sosem voltam ilyen helyzetbe mit tegyek?


2022. ápr. 1. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a nő?
2022. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen en
2022. ápr. 1. 18:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi okozza a problémát?
2022. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az hogy soha nem voltam ilyen helyzetben hogy valaki ezeket váltsa ki belőlem. Nem tudom kell e vele foglalkoznom ...ha nem akkor hogyan erjem el hogy ne legyen állandóan minden gondolatomban...

Ha igen hogyan kezdjek neki hogy kideritsem ő mit gondol.

2022. ápr. 1. 18:32
 5/14 anonim ***** válasza:

Szervezzetek közös programot a munkahelyen kívülre.


#1

2022. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak úgy setaljak oda és kérdezzem meg lazán? Én ehhez bena vagyok sosem tettem meg ilyet.
2022. ápr. 1. 18:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Keress új munkahelyet először is.
2022. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szépen kitaláltad magadtól is. :) Ügyes vagy. :)

Most amilyen szépen ezt leírtad elsőre, ezt jegyezd meg, mert ahogy telnek az éveid tele fogod tűzdelni minden féle női praktikával és csellel, fortéllyal, és nem fogod érteni, hogy miért nem működik, és hogy mit csinálsz rosszul...

Semmi másra nincs szükség. Szeded a két szép kis lábadat, beszédre használod a szád, gondolkodásra a fejed, és pik pak azon kapod magad, hogy van egy csodálatos életed. :) Ne szúrd el. :)


#1

2022. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet 🙂
2022. ápr. 1. 18:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nincs mit. 🙂 És még akkor se hibáztasd magad ha esetleg nem jött össze vele. A tanács működő képes. De sok múlik a másik emberen is. Csinálhatsz te mindent is jól, lehet az attól még ugyan úgy kudarc ha a másik embernek mások a szándékai, vagy éppen nem alkalmas életszituációba került stb... Gyakorolj, bontogasd a szárnyaid, és talán legközelebb már tőled fogunk mi tanulni. :)


#1

2022. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!