Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki irodában közfoglalkoztato...

Ciki irodában közfoglalkoztatottként dolgozni?

Figyelt kérdés

Van érettségim, emelt szintű Szoftverfejlesztő szakképesítésem.

Beadtam a jelentkezést egyetemre is.

Pályakezdő vagyok ez lenne az első "hivatalos" munkahelyem.

Gondoltam tapasztalat szerzésre jó lesz.

A pénz még igazából nem számít csak valahol el kell kezdenem.


Egy kormányhivatalban leszek adminisztrátor.

Csak tartok tőle, hogy az ottani embereknek lenéző tekintetük lesz, hogy nézd egy közfoglalkoztatott.



2022. ápr. 1. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Butaság. Feladat van, elvárják a pontos munkát. Tudják, hogy átmenetileg vagy ott. Mindenkinek megvan a dolga. Eszedbe ne jusson ezen tipródni!

Nem fognak lenézni.

2022. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is voltak kozfoglalkoztatott kollegak. (azért múlt idő, mert én azóta már nem dolgozom ott).


A legjobb fejek voltak. Imádtam őket. Az egyik nőnek külkereskedelmi diplomája volt, de nem volt önbizalma, mondván hogy már idősebb, nem fog kelleni sehova. 60 ezret keresett.


Addig ragtam a fülét, hogy ott házon belül megpalyazott egy állást amihez a diploma elváras volt, fel is vettek!


Ezek általában átmeneti időszakok, úgyhogy nyugodt szívvel menj. Senki nem fog lebezni.

2022. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozni sosem ciki, a munka becsülendő.



...


Na jó, ez alól kettő kivételt azért van, az egyik a másik átverésével/károsításával való "munka", a másik a szexuális szolgáltatók (stricik, stb.)

2022. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nekik ciki, hogy egyébként szükség lenne szakképzett munkaerőre, de rendes bért nem tudnak adni.


Neked semmiképpen.


Aki meg ezért, a kollégák közül rosszat gondolna rólad magát minősíti, de szerintem nem foglalkoznak lesz ilyen. Ki tudja amúgy meg hányan vannak közfoglalkoztatáson a többiek között is.

2022. ápr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ma már nem, mert munkaalapú a társadalom.
2022. ápr. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoftverfejlesztőként miért nem kapsz munkát? Nagyon nagy hiány van belőlük. Amúgy az admin meló nem fog szakmai tapasztalatot adni neked.

Amugy persze a melo nem szegyen, csak ettol ne varj sokat.

2022. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fejlesztőnek diploma nélkül elég nehéz elhelyezkedni.

Ezért jelentkeztem egyetemre, mert plusz pontot ér a szakképesítésem, mivel informatikai karra jelentkeztem.


Egyébként adminisztrátori munkákat kerestem az elmúlt pár hónapban.

Kiírják, hogy tapasztalat nem szükséges, viszont mindenhol elvárják és még csak be sem hívnak interjúra.


Ezt a kormányhivatali állást azért fogadtam el, mert szükségem van ilyesmi tapasztalatra, így később hátha könnyebben találok munkát irodában.

Egyébként önéletrajzba kötelező majd beírnom, hogy közfoglalkoztatottként voltam alkalmazva? Vagy elég annyi, hogy adminisztrátor és a cég neve?!

2022. ápr. 2. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég bőven annyi.
2022. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nem kell beleírni, hogy közfoglalkoztatott voltál, a lényeg a hol dolgoztál, milyen területen, mik a tapasztalataid, nem a bejelentés módja.
2022. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!