Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közfoglalkoztatottként tényleg...

Közfoglalkoztatottként tényleg lenéznek?

Figyelt kérdés

Sajnos ugy hozta a sors hogy ilyen lehetőségem van xsak jelenleg.

Itthon mardni semmiképpen sem akarok.De az elöző jol fizető munkahelyemen letszámleepítés miatt elküldtek.

Majd varandós lettem.De sajnos elveteltem 8 hetesen.

Nagyon melyen vagyok es nagxon nem jó itthon a negy fal között egyedül meg a ferjem dolgozik.


Adódott egy ily3n lehetőség hogy itt ahol lakunk az orvosi rendelőben takaritónőt keresnek.

Én becsülöm a munkát.És örültünk is neki a férjemmel mert ezis plusz pénz,mégha kevesebb is.


Mikor elmondtam az anyósomnak ugy tett annyi pénzért ő felsem kellne.


Hozzáteszem sosem dogozott.az após tartotta el mindig most is az ő 160 ezres nyugdíjából vannak.



De nekunk még van egy nagy fiunk is akire gondolnunk kell es a lakás hitelt is fizetni kell ebbe az évbe vettük fel.


A kerdés az valojában miért nézik le az emberek a közfoglalkoztatott dolgozókat??

Mikor a munkájáert jóval kevesebbet visz haza mint más.


2018. jún. 14. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az olyan emberek nézik le őket akik nem tudják megbecsülni a munkát, mert életükben sose dolgoztak normálisan. normális ember nem néz le semmilyen munkát.
2018. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pont nem egy olyan ember véleményére kellene adnod, aki egy napot sem dolgozott az életében, köze sincs a témához, úgy a legkönnyebb pof@zni, hogy mindig mások pénzelték, neki soha nem volt ilyesmivel problémája. Te (és a férjed) tudjátok, hogy mennyire vagytok rászorulva arra, hogy elvállald ezt a munkát, az ne tartson vissza, hogy mások mit gondolnak róla, ha te amúgy nem éreznéd szégyennek. Egyébként szerintem a takarítónőket sehol nem nézik le, legalábbis én ilyet még nem tapasztaltam. Ha valaki tisztességgel, becsülettel végzi a munkáját, abban nincs mit lenézni, akármi is legyen a munkája (nem prostiról meg ilyesmi "munkákról" beszélek).
2018. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hogy irt jól estek a szavaitok jó látni és olvasni hogy még vannak akik becsülik a munkát,és azt ha valaki dolgozni akar.így talán magabiztosabb leszek én is.
2018. jún. 15. 04:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem sem volt más lehetőségem mikor óvodás lett a lányom, mint a közmunka. A volt munkahelyem megszűnt míg itthon voltam. Álláslehetőség nem igen volt/van erre. Irodába dolgozom, már több, mint 3 éve, itt bizony, hiába végezzük ugyanazt a munkát ugyanazzal a felelősséggel, némelyikünk odaillőbb végzettséggel, mint egyik másik közalkalmazott, mégis vannak köztük, akik nem szeretnek keveredni velünk, ha osztanak valamit vagy kirándulni, enni mennek, mi oda nem kellünk, ellenben, ha fizetni kell valamit, akkor tartják a markukat, hogy egy csapat vagyunk. Gusztustalan az egész.
2018. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!