Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki felmondott csak így...

Valaki felmondott csak így random?

Figyelt kérdés

Átutazóba egy kis településen dolgozom vagyis 2 éve és felmondtam! Még le kell tölteni a felmondási időmet! Amit tudni kell 3 műszak és a kollégák is olyanok hogy mindenki alá tesz a másiknak meg kibeszélik ha épp nincs ott! A többi műszak is ilyen egy borzalom!

Oda jutottam hogy azt érzem már nem tartozom ide! Tudom hogy talán másik helyen se lesz jobb vagy könnyebb de ha meg sem próbálom akkor biztos itt maradok! A városban ahol élek van munkalehetőség. De jelenleg nincs más! Valaki csinálta már így vagy érezte így magát? A főnököm maradásra akar bírni és beszélni de aligha látok esélyt a maradásra! Hétvégi és hétköznapi túlóra is van minden hónapban és még azzal is elég nehéz elérni a 300-at nettóban! Tehát nem sokat veszítenék főleg hogy írtam hogy a kollégák is olyanok hogy ezt nem hiszem hogy megbánnám! A munka hajtós (élelmiszeripar) bőven meg kell dolgozni a pénzért is 3 műszakkal túlórával... Valaki érzett így? Felmondott mert nem érezte magát oda? Köszönöm aki ír! Az is írhat aki nem csinált ilyet még vagy épp gondolkodik rajta! Köszönöm!!



2022. ápr. 4. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hete mondtam fel, mert havi 240 órát dolgoztattak és nem bírtam. Volt aki maradásra bírt, volt aki megértette, volt aki lenézett emiatt nem érdekelt, ez az én döntésem, jogom van hozzá. Örültem hogy kiálltam magamért és megtettem ezt a lépést.


De ami nagyon fontos, hogy ilyesmit akkor tegyen meg az ember ha van annyi megtakarítása, hogy abból addig megél, míg talál magának egy jó állást.

2022. ápr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem leszedtek a kedvenc projektemről, mert a számukra unalmasabb munkára jobban kellettem, mint amiből szabadidőmben kiműveltem magam. K*rva anyátokat felkiáltással be is fejeztem a közös munkát.
2022. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még próbaidős voltam (szerencsére) , de előtte is nemegyszer hagytak magamra, és közben sorban álltak meg a gépek, akkor is nagyon felhúztam magam. Főnöknek meg hiába szóltam, mert az ő haverjai voltak. Valami beszélgetés kapcsán csak annyit mondtam, hogy engem már nem érdekell, ma vagyok utoljára, és márnap leszámoltam.
2022. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!