Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan derítenéd ki, hogy ki...

Hogyan derítenéd ki, hogy ki dézsmálja meg az ételeket a munkahelyen (random, mindig másét)?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Rejtett kamerával a hűtő közelében.
2018. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen tinta, festék az étel csomagolására, amit aki megfog nehezen mos le.
2018. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Illetve egy saját ételt feltúrbózni hashajtóval..
2018. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pofám leszakad az ilyen emberektől... Konkrétan benyit a hűtőbe és csemegézik abból, amire épp gusztusa támad? Mesélj már kérdező!

Amúgy a rejtett kamera a legjobb szerintem is!

2018. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a multinál a jogász csaj csinálta ezt. Simán belezabált bárki kajájába. (Nem tudom, az ilyennek milyen gyerekszobája volt.)
2018. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
Kamerával. Nálunk csak diákmelón volt egy ilyen csaj, mindig késett szünetről, mi már rég visszamentünk dolgozni, ő meg szépen kinyitotta a hűtőt és random evett bele mások kajájába. Egyik alkalommal bent felejtettem valamit, visszaszaladtam és épp az én kajámat ette. Kulturáltan közöltem vele hogy ha még egyszer meglátom, a kis feje el fog válni a testétől, egyébként meg tudtam hogy valaki dézsmál és emiatt megkértem a haveromat hogy verje bele abba a kajába amit a hűtőben hagyok. Remélem ízlett a g$ci. Csaj lesápadt, kirohant hányni és azután mindenkinek a kajája érintetlen maradt.
2018. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már többeknek is eltűnt ebéd, tízórai, olyan is, amit ételfutártól rendeltek és rajta volt a név, teljesen mindegy, hogy felcímkézzük-e vagy sem, otthonról hozott vagy rendelt.
2018. nov. 6. 17:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Hatos, pont ezért nem tennék semmilyen kaját közös hűtőbe, nem egy ilyesfajta "szivatást" olvastam, csak azért, mert egyes kolléga/kollégiumtárs, vagy egyéb nem volt szimpatikus az embereknek, mert épp nem beszélt sokat vagy suta volt, vagy hasonlók.

Undorítóak a mai emberek.


Válaszolva a kérdésedre: Rejtett kamerával deríteném ki én is.

2018. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a munkahelyen most az a divat, hogy neveket adnak az ételeknek. Ma például ettem egy Anna nevű banánt... :XD

Komolyra fordítva, akkorát adnék neki, hogy a fal adná a másikat. A főnök helyében pedig ez pont az a megbízhatatlanság kategória, ami miatt repülne is az ember.

2018. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kameraval. Nalunk amugy a takaritonok szoktak bekajalni masok ebedjet. Regen is volt egy, aki szeretett megebedelni... Most van megint egy, aki belekajal abba, amihez epp kedve van. Nalunk van kamera az ebedloben. Gondolom nem tudjak.
2018. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!