Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyha egy neked külsőre...

Hogyha egy neked külsőre tetsző emberrel a munkahelyeden összeakad napközben a tekinteted random, és fenntartod amíg a másik meg nem szakítja, akkor vonzódsz hozzá?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor csak kiváncsi lennél, hogy minek néz? Tegyük fel az illető nem egy creep, hanem jól néz ki.
2021. szept. 25. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán, csak tudod.
2021. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán. 😅
2021. szept. 25. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Most azt várod, hogy döntsük el helyetted, hogy tetszik-e neked? Nem biztos, hogy vonzódsz hozzá, de fenn áll annak is a lehetősége.
2021. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, szerintem félreérted. Azt nem tudom, hogy én tetszem-e neki, azért tartja-e a szemkontaktust sokszor, vagy csak nézi hogy mit nézek rá. 😅 (Én vagyok a lány)
2021. szept. 25. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban az a fel van zavarban, aki elobb elveszi a tekintetet. Ha ezzel tisztaban van, akkor lehet, hogy tesztel, de lehet, hogy nem. Ha tesztelne, akkor mar tudna, hogy bejossz neki es talan kezdemenyezett volna vagy meg csak tervezi, hogy kezdemenyezzen.


Ha bejon, akkor batoritsad, mosolyogj ra mikozben szemeztek.

2021. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem biztos. Nem minden nézés mögé kell gondolni plusz dolgot.
2021. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!