Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen dolog fizikai erőszakka...

Milyen dolog fizikai erőszakkal feltöretni valaki fiókját egy munkahelyen mert a főnök ellenőrizni akarja mi van benne?

Figyelt kérdés

vagyis nem arról van szó, hogy kell a fiókból pl egy pecsét SOS, és nem várhat holnapig a kollega akinek kulcsa van meg hazament.


Hanem arról van szó, hogy a főnök meg akarta nézni mit tart a kollega a fiókjában. És ez épp du 17hkor jutott eszébe kollega már elment.

A főnök várhatott volna másnapig, de nem várt helyette hívatta a gondnokot és fizika erőszakkal felfeszítették a zárat, kiszórtak mindent (a földre!!) majd felkaparták a cuccot de vissza már nem tették, hanem leb***ták az asztalra meg a székre.


És a kollega jön másnap és azt látja hogy zár szétbarmolva, az összes cucc meg halomban a székre szórva.


ez milyen magatartás?


2022. ápr. 4. 12:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Sggfej dolog. Én először megkérdezném, hogy ezt most miért. Aztán választól függetlenül szépen megírnám a felmondásomat
2022. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

1. A munkahelyi fiókban nem lehetnek olyasmik, amik teljesn mértékben magánjellegöek - munkavégzéshez használt eszközök, meg esetleg pár alapkozmetika (deo, nedves kendö, betét/tampon, WC-papír meg hasonló).

2. A fönöknek joga van benézni a fiókba, ha erre kellö indoka van (gyanus, hogy az illetö olyasmit tart ott, ami nem engedélyezett, vagy a cég tulajdona)

3. Egy ellenörzés után nem kötelezhetö senki arra, hogy visszarendezze a cuccokat a fiókba, ezt a dolgozó megteszi, ha akarja.

(Azt meg honnan tudhatná a dolgozó, hoyg elöször a földre szórták, utána tették a székre, ha nem volt ott?)

2022. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Mit keresett vajon nála? Lehet lopást jelentettek neki és felkapta a vizet! Amúgy akkor sem szép megoldás, de ha nagy volt a gyanú, akkor valahol meg tudom érteni!

Természetesen joga ilyen formában nem volt hozzá, de utólag már mindegy.

2022. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"hoyg elöször a földre szórták, utána tették a székre, ha nem volt ott?)"


de a gondnok ott volt, akivel ÉN JÓBAN vagyok de a főnök nem... e nnyi.

2022. ápr. 4. 12:55
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Nézheti. Mondták már azt is, hogy loptam, mikor rendőr szülővel, meg ismerősökkel, nem hiszem azt, hogy ez lett volna a cél.
2022. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Természetesen már írásban jeleztem hogy a lezárt irattartó feltörésre került a távollétemben így a mai naptól fogva ha BÁRMI hiányzik, mosom kezeimet, semmiért nem vagyok felelős, az elzárhatóság nem teljesült egy fél napon át bármi eltűnhetett.
2022. ápr. 4. 12:58
 7/23 anonim ***** válasza:
8%

Miért ne nézhetne bele?

Bármi oka lehet, akár gyanú h adatokat gyűjt,ad ki konkurensnek, lopás, bármi.

Minden joga meg van ehhez. Még ha nem is tetszik, gondold magad te egy tulajdonos oldalára.

2022. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Ez a szokásos alapítványi iskolát szapuló kérdés. A dolgozó helyében már elkezdenék másik állást keresni.
2022. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Miért ne nézhetne bele?"


MIért nem az illető kollega jelenlétében néz bele, azt elárulod? Razziaszerűen. Odamegy hozzá minden előzetes infó nélkül 11.15kor mondjuk és felszólítja hogy na összes fiók kinyit. Most.


Miért kell ezt a háta mögött intézni?

2022. ápr. 4. 13:06
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
és megtalálta amit keresett?
2022. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!